Přejít na výpis diskuzí

Jiří Štěpnička

OSOBNOST 31.12.2006 
39 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Druhořadý herec.

  • Vážený pane Štěpničko .Již před nějakou dobou jsem se dočetl,že máte poměrně úzký vztah ke své rodině. Před časem jsem se pokoušel nějak se s Vámi kontaktovat , ale zatím se mi to nepodařilo . 1) nijak moc neovládám počítač. A za 2)teprve před 2 dny se mě pokusili vysvětlit alespoň přihlášení a základy Facebooku. V podstatě jde o to,že v naší rodině se vždy mluvilo o tom že jsme příbuzní , a pokud budete mít zájem a domluvíme se na nějakém kontaktu,povím Vám vše co já vím, a ukáži Vám místo odpočinku části Vašich předků.Pokud o tyto informace zájem nemáte,nezlobte se že jsem obtěžoval a bral Vám zbytečně čas. S přáním hezkého dne Don Anka. P.S ostatní informace zde inzerovat nebudu, ale žádný podvod v tom není, pouze snaha o doplnění Vašich informací.
  • od prvni chvile co jsem ho videla hrat jsem ho milovala a miluji ho stale jako devce jsem snila ze si me jednou vezme treba za zenu noo a dnes mam ja 58 a cekam ....
  • Ahoj bydlím v Sušici a vyděla jsem Jířího Štěpničku Pekárně u Rendla a asi vás zajímá proč se jmenuju Štěpničková no prostě to mám od narození no tak nic papa *2* *1* *15* *3* *14* *4* *5*
  • Jiriho Stepnicku mam rada cely zivot.Je perfektni herec a daber .Preji hodne stestiiii
  • Všechno nejlepší,hodně zdraví a štěstí *3* *4*
  • Hehe, nejmenuje se Jiří Štěpnička, ale Jiří Samec a jeho synovce znám osobně *2* *3*
    • A co tím chce básník říci. To přeci nikoho nezajímá a neni to důležité. Jestli má příjmení po matce nebo po otci.
  • Nezbývá než popřát vše nejlepší a hodně zdraví :-) Byť o pár minut později :-) Jeho hlas si nevíc spojuji s Harrisonem Fordem a taky se Stevenem Segalem :-) Určitě by mě napadla i další jména s nimiž bych si spojoval hlas ale tyhle dva mi nejvíc utklvěli v paměti :-)
  • Krásný chlap - jeden z nejhezčích v republice
    a za Gottwalda díky !!!! Nám Moravákům ho stejně z hlavy nevytlučete!!
  • luucka

    Kléma

    Nechápu, proč mu vyčítat Gottwalda. Vyčítal někdo Dočolomanskému Husáka? Gottwald je sice hnusná komunistická propaganda, ale seriál to není vůbec špatný, scénář je dobrý, rozhovory nepostrádají špetku inteligence, obsazení není špatné. A Štěpnička? Hraje ho naprosto bombově, právě v tomhle seriálu mu to neuvěřitelně sluší, s tou fajčičkou :) *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit