Přejít na výpis diskuzí

Jiřina Jirásková

OSOBNOST 31.12.2006 
65 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jiřina Jirásková a Jiřina Bohdalová nejlepší herečky.

  • Jiřina Jirásková a Jiřina Bohdalová nejlepší herečky.

  • Jiřina Jirásková a Jiřina Bohdalová nejlepší herečky.

  • Stále se zapomíná na jednu její úlohu.
    Je mi už přez 60 - občas si s kamarády vzpomeneme, jak jsme pí. Jiráskovou měli rádi v rozhlasových hrách, kde měla mnoho chlapeckých rolí.
    V jejím podání byly skvělé.
  • Ernonaldo
    *10* *10* *10*
  • Bylo to z počátku padesátých let. V DISKU se konala sešlost pro výběr na jakýsi film. Jiřinka v modré košili byla jako křehké poupátko Prohodili jsme pár slov a já se jí netaktně dotkl zmínkou o její košili.
    Nazvala mne Kvasimodem a odsedla si.
    Za více než dvacet let jsem jí viděl na jevišti v arealu Země živitelka. Seděl jsem se svou manželkou v první řadě. Když ukončila svůj výstup a sestupovala z jeviště zahleděla se na mne a prohodila k panu Podskalském: "hele, Kvasimodo je tu taky..."
    Vyběhl jsem za paní Jiráskovou, která mou dodatečnou omluvu s úsměvem přijala: " co blbneš to už je promlčené..."
    Dodnes se stydím za poznámku, která se jí dotkla. Když jsem to vysvětlil své manželce- ta se mnou dva dny nemluvila
  • Minulý týdden jsem si zakoupil noviny a byl tam článek o posledních měsících paní Jiráskové. Dost mě ale šokovalo, když tam o ní psali, že své pečovatelce, která u ní vydržela mimochodem jen 14 dní nadávala do blbců! *8* Oslovovala jí loni na podzim "blbče!" a "blbče, co již nejsi blbcem". *8* Nevím, co si mám o tom myslet, zda si na ní vybíjela své neduhy či to měla býti ta její hodně tvrdá ironie a sarkasmus?! *8*
  • Máme tě rádi Jiřinko odpočívej v pokoji *6*
    Alspoň že se už netrápíš
  • 810-297
    Byla to supr žena,je mi líto,že se s ní nemohu setkat osobně,ale aspoň že už jí je navždy dobře.
  • prisel si pro vas Brzobohaty a ted prijde pro Bohdalovou. I presto vsechno co jste mu udelala jsem Vas mela rada.
    • Bohdalovou nech na pokoji

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit