Přejít na výpis diskuzí

Jiřina Sedláčková

OSOBNOST 14.12.2008 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • příjemná herečka, taková neokoukaná
  • Jiřina Sedláčková je nejkrásnější žena pod sluncem, ve filmu Eva tropí hlouposti je naprosto neodolatelná, škoda že o ní toho nikde moc nepíšou.
  • prateta?

    Po dlouhé době jsem našla cokoliv o Jiřině Sedláčkové. Můj otec říkal, že byla jeho tetou (pravděpodobně tedy sestra mé "babičky"). Otec a jeho další sourozenci ovšem vyrůstali bez rodičů. Teta prý mého tatínka snad také v dětsví navštívila v Jedličkově ústavu, kde vyrůstal. Mám pár fotografií... Ale nic o této rodině nevím, protože jsme neznali ani "babičku". Ráda bych se něco nového dověděla....
    • jaromirfarnik

      Re: prateta?

      Jo to bych se také rád dověděl něco nového i když znám její dceru ,takže stále sbírám materiál a ty Vaše fotografie by mne také zajímaly. *14*
      • Re: Re: prateta?

        Fotky naskenuju, mám je vložit sem? A k tomu obdivu Jiřiny Sedláčkové - osobně se mi zdá, že měla opravdu krásný hlas *4* Filmy s ní mám moc ráda, ale samozřejmě je to i tím, že je to svým způsobem osobní.
        • jaromirfarnik

          Re: Re: Re: prateta?

          *13* Děkuji ale raději bych je uvítal na svém mejlu jaromirfarnik@seznam.cz
          Fotek z filmů od dcery mám dost některé jsem dal do profilu,jinak film je zmapován a mám zato že se mi podařilo dát dohromady všechny její divadelní role.Ale ani dcera o ní toho moc neví. *3*
          • Re: Re: Re: Re: prateta?

            Ráda je pošlu, pokusím se co nejdříve *4*
  • jaromirfarnik

    Jiřina

    A konečně příznivec,ano pomáhala v Nové hospodě svému muži,dokonce v té době jsem tam jezdil ale to jsem o tom nevěděl,škoda mohl jsem s ní mluvit ještě osobně. *3*
    • Re: Jiřina

      Taky jsem se tam pohyboval aniž bych o tom věděl.

      Jinak jsem Vás se zájmem poslouchal na Radiu Beat.

      Zdraví
      M.Z.
      • jaromirfarnik

        Re: Re: Jiřina

        Á tak toho zájmu si cením.To víte že knížka o Jiřině Sedláčkové by se mi líbila ale zatím toho materiálu je méně než na Čeňka Šlégla i když jsem vypátral její dceru. *3*
  • jaromirfarnik

    Jedna z nejkrásnějších hereček

    I o této, podle mne jedné z nejkrásnějších hereček ,hledám jakékoliv info .
    • Re: Jedna z nejkrásnějších hereček

      Mám stejný názor, je to moje favoritka.
      Zřejmě by ten její život byl zajímavá historie - snad měli restauraci za Prahou, na staré Benešovské.

      Zdraví
      M. Záruba

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit