Přejít na výpis diskuzí

Jitka Kocurová

OSOBNOST 31.12.2006 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vse nejjjjjjj *3*
  • Jednou bych si stebou chtěl zahrát v nějakém filmu pro dospělé kočando
  • Účastníci zájezdu neměli chybu, ale pozor slečna Pamela...Jako herečka i jako modelka ze sebe vyzařuje velmi pozitivní a silnou energii, která jako difuze proniká mezi nás. Je příjemná a zároveň akční
  • Chodím do třídy s její nevlastní dcerou :)
    • haha, hodně ti věřím. pěkná lež *6*
  • NÁDHERNÁ JITKO !
    Všechno nejlepší k Vašim narozeninám Vám přeje fanda ze severní Moravy!!! Jiří PS- PŘEJÍ VÁM DO BUDOUCNA JENOM SAMÉ ÚSPĚŠNÉ DNY !!!
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • SYMPATIE

    Ahoj Jitko.
    Sice Tě neznám osobně,ale už jen pohled na Tebe je radost a potěšení. Jsi skvělá i jako herečka a rád bych tě poznal alespoň písmem. Ahoj a hodně zdraví. Petr *3*
  • sex

    jsi nejhezčí modelka kterou znám,kdyby si mě ted viděla tak bys koukala! sedím tu v zelených trenýrkách *4* chtěl bych s tebou mít sex,nebo jen ti třeba sáhat na tělo,na prsa *4*
  • jsi sexy

    ahoj,jitko,jsi krásná,milá mladá,svůdná jsi prostě nejlepší.ve spodním prádle ti to sluší nejvíc chtěl bych tě osahávat,líbat rozepnout ti podprsenku..... *4* *4*
  • Jitka

    Já Jitku prostě miluju, je všech ohledech skvělá!
  • Ahoj

    Čauves lidi!Tak vám chci zdělit,že Jitka je fajn,bydlím v tom samém městě,kde vyrůstala a potkávám jí tu občas,její rodičové bydlí kousek od nás a moje mamka pracuje s jejím taťkou.... *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit