Přejít na výpis diskuzí

Jitka Sluková

OSOBNOST 7.12.2009 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co v současné době Jitka dělá? Někde v Tv?
  • Četl jsem, že Jitka Sluková odešla z ČT na vlastní žádost. Lezte po kolenou a proste jí ať se vrátí. Vyměňte jí za Voldánovou, ta jí nesahá ani po kotníky.
  • Kde je ta nejlepší hlasatelka z ČT? To jste mě naštvali, protože celá naše rodina se na ní těšívala a ne jen naše rodina. Regionální zprávy ...teď si je strčte někam, odklízíte fajn lidi a cpete tam někoho ze známých, styďte se a hlavně že platíme poplatky, končíme, raději bych to platil Nově nebo Primě!!! Vraťte p. Slukovou a p. Hrubeše zpět!!!!!!!! A plno diváků přechází na jinou TV... Vám platit? Co s těma penězma děláte????????? Ani nedokážete řádně podávat pravdivé informace, co..kam vítr tam plášť.
    • Plně s tímto názorem souhlasím. Z ČT se stává bulvár.
    • Aby bylo jasno, tak já jsem u Mátryho na návštěvě a píšu z jeho pC, takže mluvím i za svou rodinu *5* *5* *5* nekoukat na vás *5* *5* *5* Dana
    • Plně souhlasím nám taky chybí oba, jak p. Hrubeš tak milá paní Sluková!
      Poplatky též obejdu a nebudu jim platit za jejich žvásty *16* *16* *16* *16* *16* *16* Zdraví Dana *5* nekoukám na ně, beru si černé brýle *5* Přednost dám Prima TV...
  • cobbra
    Proč už dávno nemoderuje hlavní zprávy? Profesionalitou převyšuje nejednu svou kolegyni právě na tomto postu...
  • :-(

    www.super.cz/2775-moderatorka-ct24- jitka-slukova-priznala-ziju-se-zeno u.html
    • Re: :-(

      ano ano tato zpráva mě potěšíla
  • Půvabná Jitka Sluková

    Jitka Sluková je moc půvabná, s příjemným přirozeným vystupováním na obrazovce. Její spisovná čeština je ojedinělá na TV obrazovce. Prostě milá, s určitou dávkou sebevědomí.
    Jelikož v dnešní době je více moderátorek spíše afektovaných, a tudíž pro diváka , řekla bych až nepříjemných.
    No a Jitka je toho pravý opak.
    Přeji ji jen vše dobré a krásné.
  • Obdivovatel

    *13* *13* *13* Jsem již 10 měsíců nemocen a každý den se těším na 12 a 18hod.Když se loučíte s kolegou a uvádíte jeho jnméno tak máte užasné uculení. Váš úsměv " nádhera". Přeji Vám krásné svátky a hodně zdraví do nového roku. Samozřejmě i celé Vaší rodině. S pozdravem Pes Zdeněk.
  • SEXY

    SEXY MODERÁTORKA,MOHLA BY MODEROVAT HLAVNÍ ZPRÁVY. *3*
    • bobban

      Re: SEXY

      Přeju Jitušce vše nej k jejímu svátku a říkám si, jak by to bylo kráaný tensvátek oslavit s ní, někde na chatě,leželi bychom u krbu a ..... ach jo. *14*
      • Re: Re: SEXY

        Asi by to mozna mel byt zazitek pro tebe ale ne pro Jitku !!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit