zavřít
testovaci text

Diskuse pro Osobnost

Jitka Smutná

25. 2. 2008 – OSOBNOSTI.cz

Energická, osobitá, extrovertní, ale také otevřená hlubokým citům. Své mladé mamince a otci-novináři se narodila jako nejmladší ze čtyř dětí. Její nejstarší bratr Vladimír je kameramanem (Kolja, ...

zpět na Osobnost
1 | 2 | 3 starší

komentářů v diskuzi: 23

napsat komentář

Láďa (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Ahoj Jitko,moc tě já a celá rodina Strnadova zdravíme.Moje maminka žije v Domově pro seniory v Uhlířských Janovicích a moc by stála o to,pokud děláš takové ty zájezdy s tvým programem,jestli bys k nim mohla přijet?
Vedení domova by tě samozřejmě oficiálně pozvalo.V minulosti tam byla
např.Naďa Konvalinková se svým vystoupením.
Mojí 87leté mamince by se moc líbilo pokud bys mohla přijet.
pokud ne,mám tě od ní moc pozdravovat.

Děkuju,měj se krásně Láďa Strnad tel.732 876 363
10.10.2017
vlákno reagovat

kamarádi z hotelu Alfa (anonym)

Ahoj Jitko co takhle Slavonice Franta, Milan ,Ty a Zdenička Bláhová to je již hodně dávno ale vzpomínky zůstávají (Valerie a týden divů).NL
12.12.2014
vlákno reagovat

anonym (anonym)

Paní Smutná děkuji Vám *4*
27.1.2014
vlákno reagovat

kirushka97 osobnosti.cz

Všechno nejlepší!! *3*
16.4.2013
vlákno reagovat

nima (anonym)

pani jitko moc vam preji stesti zdravi a hlavne to zdravi *3*
16.4.2013
vlákno reagovat

Jiřina (anonym)

Milá Jitko,
přeji Vám, vaší partnerce a vašim blízkým zdraví, štěstí a pohodu. Mám Vás jako herečku ráda už od dětství. Teď Vás obdivuji i za to, jak jste zvládla svoje soukromí otevřít světu.... Klekám, smekám a držím palce Vám i vašim blízkým....
Sluníčkový čas přeje Jiřina
10.6.2012
vlákno reagovat

Jitka Spěváčková (anonym)

Dobrý den, paní Jitko, včera jsem shlédla v divadle ABC pana Kaplana. Představení dobré, jen se do něj nevejde vše z knihy. Věděla jsem, že pan Vízner jako Kaplan bude skvělý, ale Vaše role černošské uklizečky, zpěv a všechno co s tím souvisí - to bylo neuvěřitelně krásné. V seriálu cesty domů je Vaše role jako pohlazení od maminky, ale v Kaplanovi jste JEDNIČKA. Díky moc. Jitka
27.5.2012
vlákno reagovat

martinaproch facebook.com

Dobry den pani Jitko,
preji Vam (stejne jako vsem inteligentnim a milujicim lidem) hodne stesti a radosti.
studentka Martina z Brna
17.5.2012
vlákno reagovat

Hana Pokorná (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Zapomněla jsem ti poslat kontakt. Je hanicka.stistko@centrum.cz
Tak ahoj. Hanka
17.4.2012
vlákno reagovat

Hana Pokorná (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Ahoj Jitko,dodatečně vše nejlepší k narozeninám.Mně je 6O dnes.Asi si mně podle jména nepamatuješ. Jmenovala jsem se Raymannová bydlela Na Folimance.Jako malé jsme si spolu hrály venku, jako větší už jen občas něco prohodily a ty jsi pak zmizela z Nuslí. Občas jsem tě nechala pozdravovat přes tvou maminku, když jsme se setkali na ulici.Když jsi se na chvíli vrátila do údolí, přišla moje Káťa pyšně ze školy že do třídy začal chodit tvůj syn. Děti věděly, že jsme se malé kamarádily a byly na to patřičně hrdé.Občas jsme se pozdravily na ulici a pak jsi opět z údolí odešla.Chci ti jen říct, že tvoje maminka na vás všechny byla moc pyšná, vždycky mi i mé mamce vyprávěla, jak jste všichni vystudovali a jak je na Vás hrdá.Sleduji tvou kariéru celý život a tak si někdy říkám, že by bylo fajn se s tebou setkat a zavzpomínat na namrzlou Oldřišku, kde jsme seděli na obrubě chodníku a ty jsi mně učila dělat ledové koule. To si pamatuji moc dobře, domů jsem přišla pěkně zmáčená a pozdě a byl tanec. Už tam nebydlím 10 let ale děti tam zůstaly a tak tam chodím a občas vzpomínám. Tak jsem si řekla, že když je nám těch 6O, že ti zkusím napsat. Tak teď by mně moc zajímalo jestli víš o koho jde.Ještě upřesním, že svého času jsem byla spolužačkou Jany Vrbické vedle z domu.Budu končit.Moc se mi líbí jak hraješ a co jsi dokázala. Pokud budeš mít chuť a trošku času dej vědět jestli se pamatuješ. Ahoj Hanka
17.4.2012
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

• Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.