Přejít na výpis diskuzí

Jocelyn Wildenstein

OSOBNOST 1.12.2008 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, dost krutá slova.Některé zvás nepotřebují ani plastiku a taky se navás nedá dívat,važte slova než začnete použivat vulgarní slova.Přiznávam není to pěkný pohled, myslím si ,že zaplatila dost vysokou daň.Prostě chtěla být krásna,když chce žena získat zpět svého muže, tak udělá cokoliv, v tomhle případě duševně onemocněla a stala se obětí plastik.Veliká škoda . *13*
  • pjka007

    .

    to nevím, odkud ji můžeš znát ale já ten znetvořený ksicht znám z jednoho časopisu, který se jmenuje Epocha jsou tam takové zajímavé věci jako třeba jednou ty ženy, které mají nejvíce plastik ne vlastně nejzrůdnější ženy
    no a abych neodbíhala - bylo tam asi tak pět fotek. na první jí bylo asi 32 nebo 31 nebo 30 já nevím ale vyla tam nádherná ani jedna plastika tady http://www.onlinenursingdegrees.org/images/jocelyn-wildenstein.jpg
    jsem našla obrázky jak to bylo no byla hezká předtím co říkáte? (ani se nedivím že se s ní manžel rozvedl po té první plastice... fuj) *9* *1* *1*
  • narzis

    Kdo to ma jako byT?

    ja teda nemam tuseni,odkud ji muzu znat??
  • Fujjky

    no fuj ble ble hnus jako ashleyna ma taky plastiky ale ashleyna je hnusna stejne jako tahle *10* *9*
  • edie

    Hmm

    A pak si někdo dělá srandu z MJ že má plastiky.. Myslim že tahleta paní je na tom o dost hůř..
  • aliceb

    Fuj, to jsem se lekla...

    Takhle to dopadne, když to někdo přehání s plastikami... *9* *9*
  • ...

    jo a potom následovaly další plastiky no jo jak to bývá že? *1*
  • byla hezká

    když jí bylo 30 tak byla hezká, potom si nechala udělat plastiku očí, aby se líbila manželovi. Ovšem když přišla domů, manžel se lekl a požádal o rozvod. no, musím říct že předtím byla opravdu hezká a hlavně normální. *1* *1* *1* *1*
  • Prej že ženská

    Mě přijde od někad povědomá,ale newim no,vypadá jako kdyby jí transplantovaly xicht *9*
  • lalipop

    Tak to dopadá..

    ..když se to přežene s plastikama! *1*
    Jinak k narozeninám přeju víc soudnosti a méně plastik!!! *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit