Přejít na výpis diskuzí

John Cusack

OSOBNOST 31.12.2006 
27 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • cachtickapani.veronika
    Vše nej k narozeninám
  • Ale rostou, můj syn je jeho dvojníkem má 24 let :-)
    • cachtickapani.veronika
      Já tomu věřím, škoda, že nevidím jak moc je podobný.
  • Je veľmi sympatický a myslí mu to. Nádherná kombinácia mužskej krásy - srdce a rozum. Svet potrebuje takýchto zrelých mužov...
  • John

    On je tak krásnej a vysokej chlap. Já a moje mamka ho milujem. *14*
  • zlaty john

    john je taky zlaty v tych filmoch co hra je strasne zlaty a je sexxxxi skoda ze u nas taky nie je ako on a je najkrajsi zo vsetkych hercov
    *5*
  • blahopřání

    Všechno nejlepší k narozeninám! *14*
  • brooklin

    Identity

    Nevím jestli ste viděli Identitu, taky dobrej film :-)
  • JOhn

    miluju ho je nejlepsi herec na svete akorat ze moc trpim pac ho hci mit brecim skoro kazdej den akorat ze jsem na nej moc mlada miluju ho a chci se za nim podivat ze vsech mich sil.......Je krásnej a ja trpim aaaaaaaaaaaaaa miluju ho akorat to nejde aaaaaaaaa to je utrpeni-............... *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9*
  • john

    je s mým tátou dosud nejlepší kámoš.pamatuju si jak jsem byla mlá když jsem se pohádala s rodiči vždycky jsem k němu utekla a vyspovídala se mu a on mě vždycky pevně objal a já se cítila zase plná života... *14* *14* .děkuju ti za krásné chvle s tebou johne brzo se zase uvidíme. *3*
    • Re: john

      Ta je dobrá. A teď bych chtěl tu o Karkulce. *5*
    • shaki a john

      john je můj nejlepší herec je to můj milaček a jednou se za ním podívam jo a ty krávo nekecej že se za ním chodíš vybrečet na to ti nikdo neskočííííííííí!!!!!!!!! ale stejně ho miluju *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *16* *16* *16* *16* *4* *4* *8*
  • vše nej

    John má dnes narozeniny a já mu přeji všechno nej nej *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit