Přejít na výpis diskuzí

John Lennon

OSOBNOST 31.12.2006 
84 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Byl zavražděn protože neposkytl autogram.

  • Proč byl zavražděn?
  • ahoj johne moc nám chybíš a taky beatles hlavně nezapomeň v nebi na let it be
    tak ahoj je mi smutno
  • Tauredhiel_Thranduiliel
    Nechce se mi věřit, že už je to 35 let od chvíle, co nás John opustil... Chybíš nám... ♥
  • Yoko byla pošahaná a proto skončil k vůli bláznovy...?? neb někomu hodně zlému člověku závistivému???!!! Lennon byl Váha takže to také mluví za vše!!!!!
    • Máš pravdu, Drahusko. Yoko byla cáklá a vůbec bych se nedivila, kdyby to byla ona, kdo na něho poslal vraha.
      Je to neuvěřitelné, letos to bude 36 let, co jsi umřel. Hlavne se mej ve svem Hudebním nebi dobře, myslíme na Tebe.
      • JOHN LENNON. Chlap, ktereho je opravdu škoda. Byl to skvělý zpěvák, ktery mel opravdu talent. Tisickrat vetsi nez ti soucasni "zpěváci" typu Justin Bieber apod. To je prostě OTŘES!
        Je skoda, ze ho dnesni generace skoro nezná. Samozrejme i dnes se najdou lidi, kteri ho maji radi, rozhodne jich ale neni tolik, jak by si John zasloužil.
        Kdyz jsem rekla,že muj oblibeny zpěvák je John Lennon, tak se mi všichni vysmáli, jak se "takovej zhulenej hipík s brejlema" muze nekomu libit.
        Rikejte si co chcete, ale John Lennon je podle me vynikajici zpevak, ktery nema konkurence.
        R.I.P John Lennon
    • Ještě: Myslím tím, že bral drogy a urážel kde koho. To dělávají váhy
  • Byl to skvělý zpěvák a člověk. Nechápu že 682 lidem se tu nelíbí!
  • Ahoj, jak je to v originále? Nemůžu to najít. :(
    Jsem něžný, jsem krutý, ale jsem život. Pláčeš? I v slzách je síla. Tak jdi a žij.
  • mirdaharant
    John Lennon vyhrál v hitparádě vánoční kolo a pro Happy Christmas můžete hlasovat i v tom dalším! :) http://viscovim.blog.cz/1402/top-9-08
  • R.I.P John lennon. Happy Birthday a hlavně PEACE AND LOVE!!!!!Milujeme Tě a NAVŽDY milovat budeme,vážíme si Tě a NAVŽDY si Tě vážit budeme,Vzpomínáme na Tebe S VELKOU ÚCTOU A LÁSKOU a NIKDY na Tebe nezapomeneme!!!!!!!!!!!BUDIŽ MÍR A LÁSKA NA ZEMI!!!!
  • John pro me navzdy bude Beatles.Take bojovnik za nespravedlnost a rebel co se nebal.Pro mnoho lidi byl a porad zustava vzorem.Proc vlastne jeste nebyl natocen film o jeho zivote.Byl moc zajimava osobnost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit