Přejít na výpis diskuzí

Jonathan Togo

OSOBNOST 1.9.2007 
70 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to můj oblíbený herec.Mám ho ráda je moc simpatycký. Ráda se naněj koukám.
  • I love you! He is pretty (beautiful) *4*
  • Je to ten najlepsi herec a chlap ktoreho poznam.Zboznujem ho velmi.Milujem jeho oci a usmev ked sa zasmeje som cela bezseba a happy.Prajem mu k narodeninam vsetko najlepsie vela stasticka,zdravicka ahlavne vela lasky aby sa mu darilo ako doterz v jeho kariere Cmuk :D
  • Je fajn mám ho ráda jen jsem se teď doslechla že v 10. sérii bude v ohrožení života *9*
    • Myslíš kriminálku ? :D .... Njn ... A v kolikáátým dílu nevíš ? *5*
    • Néé *8* já ho miluju a jestli se mu něco stane budu hysterická stejně jak ho tenkrát střelili do oka byla to skoro moje smrt *13* *9*
      • Přežijete, holky :) Ohrožení života neznamená smrt. Dojdete si pro kafíčko a ani se nenazdáte a mladý bude živ a zdráv řešit další případ *1*
  • Vsetko najlepsie :)

    Moj oblubeny CSI :) Zelam vsetko najlepsie :) *14*
  • všetko najlepšie ;D

    Všetko najlepšie Jon! *14* Veľa zdravia, šťastia a podobne *14*


    a inak k tomu čo som tu čítala že vraj udrel tú svoju priateľku.. nemyslím že by to spravil naschvál. Nevyzerá ako násilník.. myslím že to bolo len nechtiac aj keď som pri tom nebola. Takže stojím za ním určite to nespravil naschvál *13*
  • tamarka.165

    Happy Birthday

    Všetko naj k narodeninám jhon..!! *14* I love you..!! *14* *14* *14*
  • Konečně je Jon single

    Jsem ráda za Jona, že konečně začal řešit věci, které stále přehlížel a něco si nalhával a neustále svoji už bývalou omlouval. Konečně je single!!!
  • Opravdový Jon

    Měla jsem možnost poznat Jonathana poznat jako penfrienda na fb. Musím říct, že nejen je pohledný, ale i k neuvěření milý, vstřícný a opravdový kamarád. Proto mě naštvali tvrzení některých fanoušků, že zbil svoji přítelkyni. Není to pravda, byla to jen normání hádka před rozchodem
    • Re: Opravdový Jon

      Kdyby chtěl někdo vědět víc o Jonathanovi, tak mohu sloužit. Pište
    • Re: Opravdový Jon

      nic proti, ale ty jsi u toho byla, že to víš tak jistě? *3* *7*
      • Re: Re: Opravdový Jon

        No on v tom měl hodně prsty herec Joquin Phoenix, kterého Jon udeřil a ta jeho bývalá schytala náhodou. Jon mi podal osobní vyjádření a bylo to i na amerických serverech
        • Re: Re: Re: Opravdový Jon

          tak to se omlouvám, ale tahle správa ke mě nedorazila, měla jsem úplně jiné informace *3*
  • ashlay

    je strasne sexy .Ked ho vidím moje sdce bije o sto šesť.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit