Přejít na výpis diskuzí

Jorge Lorenzo

OSOBNOST 8.2.2008 
24 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jorge je nelepší!!! nevím co řešíte??
  • jorge Lorenzo je nejlepší!!! Vyhrál MotoGP Španělská 2013!! :-)
  • marc je nejlepší
    http://www.osobnosti.cz/marc-marquez.php
  • tomasase93
    je to namachrovanej ocas *16* *1*
    • fakt?a co seš ti Valentino Rossi??ne nejseš tak se moc nevijadřuj *3*
  • Pokud se mezi Vámi najdou i příznivci Jorgeho Lorenza mrkněte na nový web www.jorgelorenzo.cz
  • Valentino Rossi je legenda, ale Jorge není špatný jezdec. Podle mě je mnohem lepší, než Dani Pedrosa.
  • Nepřijdu mu na jméno

    Osobně si myslím že se Jorge pouze pase na úspěších Valentina Rossiho !!!*13* Kdyby nebyly ve stejném týmu tak Lorenzo nemá tak skvělě vyladěnou motorku*5* ...Zkrátka přišel k hotovému a celkové nastavení je Rossiho práce od kterého to Lorenzo odkoukal!!*16* ...Ale je to jen můj názor *7*(pravdivej)*9*...Valentino Rossi- Nejlepší jezdec co znám na kterého nikdo nemá !!♥ *14*
    • pettullka

      Re: Nepřijdu mu na jméno

      To těžko když mají s Rossim oddělený boxi to cos sem napsala je nesmysl prtž to je přesně to co Rossi nechtěl *14* že Lorenzo jezdí tak dobře je jeho zásluha jeho mechaniku a jeho tým *1* oni maj jenom společný nápisy na motorkách a stejnýho šefa to je všecko *4*
      • pettullka máš pravdu :D
      • Re: Re: Nepřijdu mu na jméno

        Že Vale o Lorenzo mají oddělený boxy vůbec neznamená že informace k tomu druhýmu neunikají ....Navíc mají společného šéfa který před každým závodem konzultuje optimální nastavení motorky pro oba jezdce a diskutuje o tom s šéfmechanikama. Navíc když přišel Lorenzo do týmu Yamaha tak šéf týmu poslal od Rossiho k Lorenzovi pár mechaniků které měl Vale a kteří znali každé jeho dosud provedené nastavení....Ze začátku se o to Lorenzo pokoušel sám ale výsledky nebyly nijak valné a proto používá nastavené Valeho - Tým Yamaha chce prostě vyhávat a´t to stojí co to stojí. Proto taky Vale zvažuje odchod k Ducati. Lorenzo je možná děsně rychlý a já ho uznávám ale tohle mi přijde hodně nefér ....Takhle nemůže mít radost z vyhrávání. Měl by ten nejlepší vyhrát spravedlivě. Mimochodem tak trochu hodně předčasně gratuluju Lorenzovi k "titulu".
      • Re: Re: Nepřijdu mu na jméno

        Přesně... Musel se ktomu dostat sám... Kdyby nemakal jak by si ho asi všimli... *5*
  • ???

    Má vůbec nějakou přítelkyni nebo někoho? *7*
  • nici2

    nooo

    Jorge je borec, na motorce frčí dost dobře! a je pravda že znám lepšího..Daniho! ale Jorge je taky dost pěknej! *4* *3* *14*
    • lonelka

      Re: nooo

      Je to degen...a magor fůůůůůůj nesnáším ho magora *16* *16* *10* *10*
      • JO vzpamatuj se!!!
      • Re: Re: nooo

        Degen si tu akorát ty....
      • Re: Re: nooo

        vzpamatuj se!!!!!!!!!
  • on je nej...

    Znáte někoho lepšího než jorgeho!!!!já ne.on je ve svý brynži nejlepší *3* *3* *3* *3*
    • Re: on je nej...

      Valenti Rossi? *4*
      • Re: Re: on je nej...

        Valentino *
        • pettullka
          jezdci yamahy sou nejj!!! *15* *15*
          • Re:

            *14* Je klasnej milasek ale vsimla sem si toho az ted tak doufam ze na VC USA bude na startu ale jinak fandim Valemu *8*
            • moni.vale

              Re: Re:

              pěknej, ale na valeho holt nemáááááááá *1* *14* *14* Doctor je totiž neeeej *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit