Přejít na výpis diskuzí

Josef Alois Náhlovský

OSOBNOST 28.8.2008 
25 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den, pane Náhlovský,
    moc bych si Vás přála slyšet v rádiu! Dáváte lidem pozitivní energii. Srdečně zdraví z Moravy, R.B.
  • Josefe,vás když pouze vidím byť vteřinu,tak se válím smíchy po podlaze a tak je to správné..
  • Ahoj Pepo,
    Tebe si spojuji hlavně s létem v krásných Luhačovicích.Moc Tě zdravím a přeji Ti i Tvé přítelkyni Janě hlavně pevné zdraví. Doufám, že se opět všichni v létě setkáme. Měj se krásně a ať máš stále dostatek vtipné kaše, protože "srandy" a humoru není nikdy dost!
    Zdraví Tě
    Saša (Moravská Třebová)
    *3* *1*
  • Pane Náhlovský!
    Váš humor se mi moc líbil a stále líbí!O to víc,že jsme vrstevnici!
    Já se narodila 9.9.1949
    Mám hodně 9,měla bych mít štěstí!Někdy mělo u mě štěstí dovolenou a to se mi staly hrozné věci!Když se štěstí zase vrátilo,tak se to otočilo!
    Někdy bych vás chtěla vidět naživo a zblízka.
    Jsem z Milevska.Nemáte v plánu zde vystupovat.
    Také u nás v Klášteře uvádějí pořad:Večery pod lampou.To by jste nevzal?Ovšem zda nejste moc drahý,aby jste byl k zaplacení!!!!!!!!!!!!
    s úctou vaše obdivovatelka Evina
  • Pan Náhlovský je bez diskuzí bavič 1 třídy mrzí mě že jsem nehnal vaši knihu K,K ale určitě je kvalitní jako váš humor hodně zdraví a štěstí do budoucna. *4*
  • Dobrý den Pane Náhlovský
    je ještě možné koupit krušnohorský kalendář vyšel v r. 1999 nebo je i vydáván dodnes? maminka by ho moc chtěla ale nemohu sehnat děkuji za odpověd Marcela
    mhudakova@seznam.cz
  • Vždycky když ho vidím dostanu záchvat smíchu stačí když vkročí na podium a ty jeho hlášky fakt stojí za to.Jen tak dál
  • On je prost bo
  • Pane Nahlovsky jste vilmi dobry komik a bavic v poradu v novoty s bavicen Petrem Novotnym tak at vam preju všechno zdravi a pohody at se mate moc dobře preje ZDENEK KARAS
  • Dobrý den pane Náhlovský měl bych na vás prosbu mohl byste mi prosím vás poslat vaší fotku s podpisem na tuhle adresu Rolník Tomáš Prusinovice 306 Plačkov 768 42

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit