Přejít na výpis diskuzí

Josef Hlávka

OSOBNOST 29.4.2012 
5 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • borec kopiroval z wikipedie asi pulku, sory, ale davam to se mi nelibi. *13*
    kdybys to nekopiroval tak bys mel ted v ty dobe 8krát like. Josef hlávka je můj prapraděda. to čumíš co??? *8*
    už nevím co psát na také komenty no nic tak je už pozdě 22:39 musím do postele protoze jsem unaven tak zitra napisu neco víc (o5) *6*
    • Jasně, váš praděda. Máte na to důkaz? Já jo. Naše rodinná kronika. A že vy máte něco takového, o tom pochybuji.
  • josef hlávka je můj předek ale nevim kde sehnat rodokmen. nevíte? *7*
    • to bude asi problem ale kdyz navstivite meste v kromeziskem okrese tak mozna najdete nejaky odpovedi, vim to dobre protoze znam tuple rodinu dobre
  • Měli bychom si uvědomit, jak významná osobnost architekt Josef Hlávka byl. V soutěži o největšího Čecha nebyl zařazen do první stovky. Hlavně, že tam byla H. Vondráčková a podobní. To je ostuda ! Vyšel z chudých poměrů, vlastní pílí se stal nejbohatším Čechem což odnesl na zdraví. Majetek věnoval do prospěšných projektů, dodnes jsou z tak podporováni nadaní studenti. Kdo by to dnes dokázal ?! Taková osobnost by měla být po zařazena boku Karla IV a TGM.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit