Přejít na výpis diskuzí

Josef Pejchal

OSOBNOST 31.12.2006 
60 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší
    jste skvělej herec
  • Viděla jsem Vás v představení Zpívání v dešti ( pro mne je to kultovní film) - skvělé.Také jsem byla na Kunětické hoře na představení Cikáni jdou do nebe.Výborné. Přeji hodně dalších krásných rolí.
  • Všechno nejlepší,hodně zdraví,štěstí a úspěchů. Škoda že už nehrajete v ordinaci *3* *4*
  • xxxkatuskaxxx

    Hamlet

    Dneska sme byli v Pardubicích na Hamletovi a on hrál hlavní roli :-* moc se mu to povedlo :) takže za týden jedu znova :-* prostě super
    • janisshska

      Re: Hamlet

      jj taky jsem tam byla.Jak na začátku vystřelili já jsem se pěkně lekla.fakt zahrál skvěle.
      • xxxkatuskaxxx

        Re: Re: Hamlet

        :D Já taky :D sme se tam s kámoškou vedle chytli..:D ale měli to fakt pěkný.. i herci byly kořeni :D :D ten bratr Ofelie byl kus :D :D♥ ale Hamlet taky :D jela bych znova..:D :)
  • Vše nej k narozkám

    Ahojky přeji vše nej k Narozkám hodně štěstí, zdraví, lásky a další dobré role.
  • Všechno nejlepší

    Pepo všechno nejlepší k narozennám pořádně si to užij a nezapomeň zapařit *3*
  • Svatba

    Tak jsem si včera báječně užila Pepíkovu svatbu, měli to moc krásně udělané, dokonce se tam mihlo i pár jeho mediálně známých kamarádů:-)Sice už jsem mu přála osobně,ale kdyby sem náhodou chodil, tak přeju hodně štěstí ve společeném životě a ať si Dáji váží tak jako ona jeho:-)
  • svatba

    Ahojky, všicí, tak Pepíček se nám dnes oženil, tak mu přeju do života hodně lásky, štěstí a hodně dětí, má je rád pokud bude chtít mít tak velkou rodinu , z jaké pochází, tak to se má, co činit (je ze 6ti dětí) *14* *3*
  • blanik90

    Dabing??

    Ahoj fanoušci, prosím Vás, víte něco o tom, že by Josef Pejchal daboval Matěje Stropnického v roli Viléma ve filmu Máj?? Díky za odpověď *4*
  • michal996

    VČD Pardubice - Čistírna

    Nejlepší je v představení " Čistírna " kde stvárnil roli Johna ....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit