Přejít na výpis diskuzí

Joss Stone

OSOBNOST 31.12.2006 
28 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...

    Nehraje náhodou v Tudorovcích? *4* Mně přijde super, nechápu, jak se nemůže líbit králi =D, ale aspon se zachrání
    • ravenxxx

      Re: ...

      jj hraje tam Annu Clevskou
  • JS

    tato slecna Stoneova *1* , je uplne genialna... Ma KRASNY hlas, UZASNE vyzera a ma HROOOOZNE ale HROOOZNE POHODOVU, SOULOVU, a UZASNU hudbu *14* !!!(a mala krasne vlasky ked mala kucierky s ruzovym melirom *1*
  • Joss

    Joss je naprosto skvělá!!! Dělá výbornou muziku, vypadá skvěle (líbila se mi jak s blonďatýma vlasama, tak s vlasama, co má teďka), a je svá. Miluju jí!!!!! *1* *14* *14*
  • má gooood vlasy...

    JOss Stone má skvělý vlasy taky si je necham udělat *1* ty fialovo růžoví *14*
    *1* *1* *3* *9* *5* *14* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *13* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *8*
  • Hlásím jedna :)

    Líbí se mi její hlas i její styl, má dobrý písničky - nejvíc se mi zatím líbila písnička "You had me", ta má náboj. Ale i pomalejší od ní mají něco do sebe. A krom toho tahle holka vypadá moc dobře - možná z ní bude nový sexuální symbol Británie *4*
  • Jeď ;)

    Joss je úžasná... Ale v ČR o ní ví málokdo nebo nad ní ohrnuje nos.. Ani se nedivim.. Ty lidi sou úplně zkažený z těch OPRAVDU ŠPATNEJCH r'n'b, "hip-hopů", popu a dalších komerčních sraček, co jsou na jednou brdo. Ona má nádhernej černošskej hlas, vůbec nechápu, jak se to jejim rodičům povedlo ji stvořit takhle dokonalou. :)) Styl její hudby je osobitej, stejně jako ona sama.. Je božská.. A je to kóóóča na první pohled. :-* Prostě princezna.
    • Re: Jeď ;)

      Souhlas. Ti kdo poslouchají Joss mají vkus, stejně jako ona.
      • Re: Re: Jeď ;)

        no úplnej souhlas. :) Tý holce přeju, aby se jí toho eště hodně povedlo. Těšim se na její new placku. Juhů! :)
  • Nejlepší

    Joss je prostě úžasná, už se nemůžu dočkat až vyjde nové album.
  • Supr

    Joss je prostě na 100% královna zpěvu.Bezvadná!!!!Má super písničky je jednoduše super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!! *4*
    • Re: Supr

      nej..je na ní to že je vždycky bosá
  • Taky chvála no :)

    Samozřejmě se dá poznat, že má úžasný hlas od prvního poslechu jakékoliv její písničky, ale její nové album mě naprosto uchvátilo. Neskutečná pohodovka, přitom nádherně zpívané. Každá písnička se mnou hýbe, nutí mě si zpívat a prostě úžasně se poslouchá. Nutno podotknout, že je to zpěvačka s jedním z nejúžasnějších hlasů současnosti. K tomu si přičtěte její osobitý styl, lehkost zpěvu... a máte prakticky dokonalou zpěvačku. Máte Joss Stone :)
  • joss je skvělá!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit