Přejít na výpis diskuzí

Julia Olegovna Volkova

OSOBNOST 31.12.2006 
29 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Moje nej nej nej!!!
  • Naprosto nádherná žena.Sen všech mužů.Co k tomu říst,žena na celý život.Náááádherná
  • S dnjom rozhdenija Julia!!! *3*
    Vsechno nejlepsi!! happy birthday!!! *4*
  • ashley.sharpay

    všechno nejlepší...

    Všechno nejlepší..! ♥♥♥♥♥ *14* *14* *14* *14* *14*
  • ashley.sharpay

    já jí muliju ♥♥♥♥♥

    Yulia ta má všechno...krásu,smysl pro humor,chytrost atd.... pro mě je prostě na 1. místě.... kdyby to šlo,tak s ní chodim... :D ae jo.... ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  • musilosaurus

    ♥♥

    Julia je vazne kocka♥♥♥ ... klidne bych do ni sla *14* *14*
  • lol

    ta julia je fak hezka ma hrozne hesky oci a postavu je fakt kocka..♥♥♥ *14* *14* *14* *14* *14*
  • dodatek

    ...jen pro upřesnění...tím holky myslím skupinu t.A.T.u..... *1* aby si to někdo nevyložil jinak *4*
    • Re: dodatek

      *1* jasny,ale julia je kus *14* ,nemas icq?:D
  • Yulia Volkova

    Teda musim říct, že holky mě chytly až teď poslední dobou, ale jsem do nich uplný blázen...teda hlavně asi do Yulie, TY MEDE TO JE FAKT TAK NÁDHERNÁ HOLKA že to je až neuvěřitelné. Líbí se mi i její gesta a jak má svůj styl a nenechá si do ničeho kecat...NESKUTEČNĚ SYMPATICKÁ HOLČINKA!!! Upe ji žeru!! :o* *4* *14* *14* *14* *3*
    • blacksunny

      Re: Yulia Volkova

      no musim uznat že Yulia je fak pjekná když jsem byla já ještě v pubertě tak jsem si vždycky nechavala dělat učesy jako ona strašně se mi líbily ale libí se mi i ted a i pjěkně zpívá to se musí uznat! *14*
  • shelby11

    narozky

    naše krasná Yulia má dneska narozky xDD upa super ne? tak jí přeju všechno nej
    • Re: narozky

      ANO vse nej *4* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit