Přejít na výpis diskuzí

Julianna Rose Mauriello

OSOBNOST 6.5.2008 
181 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Julianna hrala osmiletou Stephanie kdyz ji bylo 13 :-) ale v Lazy townu vypada tak na 10-11 let... Vzdycky jsem chtela vypadat jako ona a v deseti letech jsem uplne milovala ruzovou barvu...Trixie mi vzdycky prisla takova divna a nemela jsem ji rada
  • Seriál Lazy Town jsem milovala když mi bylo tak 7,8 let..Musela sem vidět všechny díly..ale a ani nevím že tedka ke konci to hraje někdo jinej (Po pravdě..už na to ani nekoukam xD a ani nechci..) Juliana neni nak extra slavna..Zahrala si v lazy townu na 2 serie a to je vše..Nic víc...3 ? Serii hraje ta dalši holka .. :-D no tak co stejně to bylo v roce 2004..A je to pěkne starej film..Tak pro děti do 10 let.. :-) Neni nak extra dokonala ..nemam ji v oblibě ae když sem byla mala tak sem se aspon pobavila tedka už mi to přijde jako nesmysl.. =D
  • Mám pro vás jednu dobrou a jednu špatnou zprávu. Ta dobrá je že Lazy town bude mít dalších 13 dílů, které by měli vyjít v roce 2013. A ta špatná je, že Julianna si v nich nezahraje. Má jí nahradit nějaká mladší holka. Julianna mi v Lazy town bude hodně chybět. To už nebude Lazy town jaký byl. Zajímalo by mě proč jí neobsadili znova? Že jí je 21 let? No a. Já bych jí hádala 13.(Bez urážky) A nebo že jí nechtějí, protože je z Mexika a seriál se natáčí na Islandě? Tuto zprávu jsem četla na jedněch španělských stránkách:(mlouvám se předem za chyby v překladu)

    Tam je hodně očekávání na premiéru nové sezóny LazyTown, kde se kromě Robbieho Rotten Sportacus a Stephanie se objeví nové, Chloe Lang, Julianna náhrada za milované, kteří na 20 a nelze interpretovat dobrodružství dívku 10 let v LazyTown.
    • ARAHATEA
      ahoj
    • Julianna momentálně už nevypadá na 13 let, ale na 20. A nebydlí v Mexiku, jak jsem někde předtím četla, ale v New York. A Chloe Lang Stephanie hraje stejně tak skvěle jako Julianna
  • hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

    na tom je daco zle nemoze mat 19 a 146cm ked som bola mala pozerala som to a ked je ruzova vyzera jak lizatko ze mi je zleeeee
    *9* *10*
    • Re: hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

      Come to that, I would say something .... You're quite right from there as vizerám diet but as there certainly nevizeram lollipop! Can be seen in the mirror? Before they look at themselves and then call on someone of a terrible ... well?
      sSpozdravom Stephanie!
  • narozeninky

    Vše nejkyyyyyyyyyy *14* *14*
  • martinkooooooo

    haha

    krpata je
  • lullu_massacre

    OMFG

    OMG! čo na nej všetci vidíte? nič nedokázala!
    nenávidím tú krpatú p*tchu!
    • Re: OMFG

      dobře,nelíbí se vám,ale jko nemusíte ji ponižovat na jejim vlastnim fanklubu čurá*i jedni *1* *1* *1* *1* *13* *13* *16*
      • miissjackson

        Re: Re: OMFG

        lullu-masacre nebo jak se jmenuješ!
        jestli se ti nelíbí tak proč sem píšeš?
        je to prostě herečka a nám se líbí
        tak laskavě vypadni !!! *16*

        a jdi si na diskuzi toho kdo se ti líbí!
        nebo ti mám říct jak na to ?? *15*

        krávo blbá! *10* a pí**a jsi jenom ty! *8*
    • k-a-ro-l-ink-a

      Re: OMFG

      proč ji nenávidíš? kravko *1* ne že bych ji měla ráda ale ani ji neznáš
    • martinkooooooo

      Re: OMFG

      presne tak !
  • kamil.veber

    Lazy town

    ahoj lidicky je to nej film play house disney na disney channel a julianna je nejkrasnejsi z lazy town a sehnal by mi nekdo email na julianna rose mauriello odepiste mi prosim na tento email Kamil.Veber@seznam.cz zdar.*4* *4* *4*.
    • Re: Lazy town

      TY BLBEČKU S NÍ I KDYBY MĚLA EMAIL TAK BYS JÍ NEROZUMĚL.ONA BYDLÍ V CIZINĚ TO NEVÍŠ? *15*
      • Re: Re: Lazy town

        třeba umí víc jazyků než ty, tak jí, na rozdíl od tebe, rozumět bude
        • miissjackson

          Re: Re: Re: Lazy town

          jáá mám jeji E-mail,Facebook A Skype *3*
          • Re: Re: Re: Re: Lazy town

            tak nám ten email facebook a skype žekni! *1* *8* *13* *3* *14* *8* *15*
  • martas41

    Odpověd:Email a falim A Fix

    Ti kteří jsou email jsou velcí cipové proč chte mail na co by vám byl a slavné osobnosti neudou dávat každému email na tož v česku kde jí skoro nikdo nezna

    K filu A Fix
    Ještě nikde není k dostaní musíš si počkat 2-5 měsícu bude na stránce Cinema World napsali mi to tam akorát bude v Angličtině s titulkama Zdar *16*
  • Julianna

    nevyte někdo kde by se dal sehnat film vod ni A Fix 2008 docela rad bych se na něj podival

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit