Přejít na výpis diskuzí

Juliette Binoche

OSOBNOST 31.12.2006 
11 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MartinDyntar
    V Nesnesitelne Lehkosti Byti režiséra P. Kaufmana podle stejnojmenné literární knižní předlohy Milana Kundery moc pěkně sympaticky půvabna krasne naježena a moc laskava liška. No vida zase ty vedlejší postranní úmysly. No pane jó!
  • MartinDyntar
    Pěkně najezena moc krásna liška. Nejraději ji mám v její roli v Nesnesitelne Lehkosti Byti.
  • MartinDyntar
    Také další pěkna najezena liška. ...ale to snad ne zase mně přepadaji postranní vedlejší úmysly. Ubráním se jim? Nevím zkusím to. Citliva, nevinna a tak zranitelna je sama o sobe pro mně v Nesnesitelne Lehkosti Byti.
  • MartinDyntar
    Take citliva duše. ...citliva, nevinna a zranitelna - přesně takova byla sama v Nesnesitelne Lehkosti Byti. Moc pěkna najezena liška.
  • MartinDyntar
    Tske moc pěkna liška.
  • MartinDyntar
    Její nejlepší role byla v Nesnesitelne Lehkosti Byti. Také moc pěkna liška, v Nesnesitelne Lehkosti Byti byla tak křehka, nevinna a zranitelna na srdci i na duši. Tímto mně připomíná Michelle Williams v Land of Plenty Wimma Wenderse. Všude samé pěkné najezene lišky. Tyto dvě krásné lišky mně dávají dobrou noc. Nechte mně snít o nich dál...a dál...a dál...
  • MartinDyntar

    Nejlepsi byla pro me juliette v nesnesitelne lehkosti byti. Tam zazarila.

  • Uz starsia pani, ale herecka je to vyborna ....
  • Čokoláda

    Miluji její čokoládu *4* *14* *14*
    • Vynikající herečka. Rybička, která každou roli velmi silně prožije.
    • Re: Čokoláda

      já taky..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit