Přejít na výpis diskuzí

Justin Bieber

OSOBNOST 10.7.2009 
7985 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luky1987

    Justin Barber je podpriemerný spevák. Aj celá Amerika🤮

  • druhořadý zpěvák.Peníze nejsou v životě všechno!!!

  • annaduchkova

    Justin mi toho tehdy hrozně moc dal,a jeho písničky mě baví a uklidnují je to můj idol.Mějte se rádi,mějte rádi Justina.A zase u dalšího videa,příště to bude sketch.

  • annaduchkova

    On je tak boží.Kdo nesouhlasí je hater,a já Justinovo hatery nesnáším

  • Just ask me to send it to my boyfriend Samuel will be 12 years old on 29.5.2018 and you sucked and dressed in your mind no one would say a bad word about you fuck you from the pelet and pass all the cd and the dvd only one cd and the rest do not use books or books about you please send me a dream finally find address sevcik vlastik stara tenice 1125 uherske hradiste 68601Just ask me to send it to my boyfriend Samuel will be 12 years old on 29.5.2018 and you sucked and dressed in your mind no one would say a bad word about you fuck you from the pelet and pass all the cd and the dvd only one cd and the rest do not use books or books about you please send me a dream finally find address sevcik vlastik stara tenice 1125 uherske hradiste 68601Just ask me to send it to my boyfriend Samuel will be 12 years old on 29.5.2018 and you sucked and dressed in your mind no one would say a bad word about you fuck you from the pelet and pass all the cd and the dvd only one cd and the rest do not use books or books about you please send me a dream finally find address sevcik vlastik stara tenice 1125 uherske hradiste 68601
  • EmmaKralova
    Narcistický, spratkovitý, nevyrovnaný mladík, no, ale udělali to z něj lidi jako vy a prachy.
  • Where do you live Justin Bieber *14* *5* *4*
  • Jsi ten nejlěpší spevák všech dob
  • Některé jeho písničky jsou docela fajn,ale jeho jako osobnost ráda nemám *15*
  • Nemůžu pochopit,co na něm ta Selena vidí. Asi se dívá jen na to,že je Bieber celebrita. No ale jinak teda není na něm nic!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit