zavřít
testovaci text

Diskuse pro Osobnost

Justin Bieber

10. 7. 2009 – OSOBNOSTI.cz

Zpěvák Justin Bieber se narodil 1. března roku 1994 v kanadském městě London ve státě Ontario. Jeho otec je hudebník Jeremy Bieber. Jeho matka Pattie Mallette je kanadská spisovatelka a filmová ...

zpět na Osobnost
novější 1 ... 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 starší

komentářů v diskuzi: 8218

napsat komentář

kajkaj860 (anonym)

3 souhlasí, 3 nesouhlasí

Nechápu lidi co o něm říkají že je namyšlený, ano udělal pár hloupostí, ale tak byl puberťák s velkým obnosem peněz. Je jasné že něco z toho co dělá pro děti a lidi je schválně, ale určitě neee vše, má 2 mladší sourozence a jde vidět že má rád děti.
Říkáš o mně že jsem teplý, ale já dokážu jedním FOLLOWEM holku rozkřičet víc než ty při sexu
- Justin Bieber
Každý dělá chyby, nejsme dokonalý a já nejsem robot
- Justin Bieber
Bieber Fever
27.9.2016
vlákno reagovat

Veronika (anonym)

0 souhlasí, 1 nesouhlasí

Ahoj,chci se zeptat, na koncert Justina se nemohu dostavit, ale stala bych aspon o autogram, kdyz uz tam nemohu byt. Proto se ptám, neni zde nekdo, kdo mu na adresu poslal foto s prosbou o autogram a vrátila se mu opravdu podepsána fotka? :) nekde píšou na netu ze to tak funguje tak nevim, proto se ptám. Dekuji za veškeré odezvy. Hezky den.
22.9.2016
vlákno reagovat

ARIANKA005 (anonym)

2 souhlasí, 1 nesouhlasí

Já ano, hele nikde psali že se to zlevnilo protože tam pude málo lidí na 2000 kč pro osobu a dítě do 8 let je zdarma promin pokud si budeš číst to nahoře to jsem zpletla:) ale sndad neva :) bude se konat v praze od 20:00 do 22:00 večer a ale kde to bude to jsem ještě nezjistila to jse omlouvám a jedna věc pokud budeš někde vepředu tak tě vezme i na podio moje kamarádka tam byla ve předu a normálně jí vzal na to podio a pak se kupujou i trička za 400 kč a náramky za 100 kč dokonce aby ti dal autogram nic nestojí a aby si s nim dala fotku taky ne a na tom koncertě si sundal tričko a hodil ho mojí kamarádce tak pokud máš zájem tak tam přijd:)
3.10.2016
vlákno reagovat

Klarinice (anonym)

2 souhlasí, 3 nesouhlasí

Nikdy nepochopím jak nějaký lidy ho můžou soudit.. :/
Ať se první kouknou na sebe :) Podle mě mu všichni závidí že dosáhl více než ostatní. :D A jestli ho chtějí dále pomlouvat tak až dokážou aspoň půlku co on.. ;) Promě je Justin fajn člověk.. :)
18.9.2016
vlákno reagovat

Bublle LoLa (anonym)

5 souhlasí, 3 nesouhlasí

Pod slovem JUSTIN BIEBER si představuju chlapa hodnýho hezkýho a možná i super chlapa ale nevím ještě pořád si myslím že spousta lidí tady bude psát že to není pravda no jasně ale tak si o něm něco zjistěte a pak si o něm pište že je takovej a takovej jo a pro ty tipi lidí přispěl 500,000 půl milionu na děti v AFRICE ne pro postížené děti takže za mě je hodnej a suprovej no byl ve vězení ale ještě jednou si jednu větu která vám příde nejmilejší přečtěte a trošku se vám uleví snad jo ahoj *3* *3* *4*
15.9.2016
vlákno reagovat

Pipi (anonym)

5 souhlasí, 1 nesouhlasí

Nejvíc mě štve že o něm říkají všichni jak je teplej atd...
pokud vím má holku... a přeju mu to... půlka lidí se snaží být něco jako on ale to se vám nepovede... :)
15.9.2016
vlákno reagovat

Bublle LoLa (anonym)

4 souhlasí, 1 nesouhlasí

Přesně *3* mě to taky mega štve at si o něm něco zjistí
15.9.2016
vlákno reagovat

limetka 110 (anonym)

3 souhlasí, 2 nesouhlasí

že jo
15.9.2016
vlákno reagovat

Bublle LoLa (anonym)

1 souhlasí, 2 nesouhlasí

Jo a nejvíc ještě ty malý holčičky který furt na to ale já už jsem velká a vím všechno o JUSTINOVI víš jo to je vždycky na záchvat smíchu *4* *4*
15.9.2016
vlákno reagovat

limetka 110 (anonym)

2 souhlasí, 1 nesouhlasí

jo potkala jsem jednu holčičku a ta furt psala ale já jsem velká a vím vcšechno nerozdíl od tebe to mě vždycky rozesmálo a ještě mi nadávala do blbky no to bylo vtiný a pak dostala průšvich pak to tam psala prej kvůli tobě mám průšvich ty blbko a přitom jí bylo nějakých 7 let *4* *4*
15.9.2016
vlákno reagovat

Bublle LoLa (anonym)

1 souhlasí, 1 nesouhlasí

No já bych se ani nedivila AHOJ ale je tam PRŮŠVIH jo tak ČAU *4* *3* *3*
15.9.2016
vlákno

Džastyn Bíbr (anonym)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

A vám bude devět.Pardón jedenáct dohromady..
13.11.2016
vlákno reagovat

Bublle LoLa (anonym)

2 souhlasí, 2 nesouhlasí

Schválně kdo si tu myslí že je teplej?!!!!!! *13*
14.9.2016
vlákno reagovat

D (anonym)

2 souhlasí, 1 nesouhlasí

12.10.2016
vlákno reagovat

Bublle LoLa (anonym)

3 souhlasí, 3 nesouhlasí

Nejvíc mě štve jak o něm furt lidi říkají že je na chlapi nechápu to no dobře byl ve vězení za používání drog a jel přitom v autě ale to neznamená že je teplej ne bože lidi co to s vama je? *13* Mě se LÍBÍ a má pěkné písničky a lidi prosím neříkejte to máte svůj názor to ano ale ti lidi co to říkají jen aby byli hustý tak to je moc takový lidi nesnáším ale lidi co si to opravdu myslí a neříkají to jen aby byli hustý to je v pohodě ale lidi co to říkají aby byli hustý to nesnáším jinak doufám že tu nikdo takový není a doufám že bude vše v pohodě PS: nemám ráda hádky *4* *4*
14.9.2016
vlákno reagovat

Sofii tiscali.cz

0 souhlasí, 2 nesouhlasí

Eli a ja som sa narodila 17.2 :D
1.9.2016
vlákno reagovat

LIBas tiscali.cz

2 souhlasí, 3 nesouhlasí

JUSTIN BIENER na Česko-Slovenská Hudební Databáze:
www.cshudba.cz/interp...Bieber
21.8.2016
vlákno reagovat

ivonadirectionerka (anonym)

2 souhlasí, 4 nesouhlasí

Hatere ty uz me nerozciluj pises na kazde osobnosti same blbosti dej uz pokoj ne ze bych mela Justina rada ale uz je to dost trapne co porad vsude pises
31.7.2016
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

• Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.