Přejít na výpis diskuzí

Kamijo

OSOBNOST 2.11.2008 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ahoj všichni, slyšela jsem že Kamijo byl přes 5 let ženatý a jeho manželka prý umřela a "Last song for you" prý složil pro ní a navíc přísahal, že už se v životě nikdy neožení. Nevíte někdo, co je na tom pravdy?
    Kamijo má nádherný hlas, ale nic se nevyrovná tomu, vidět ho na podiu a slyšet ho naživo, ten adrenalin se nedá slovy popsat a možnost obejmout všechny s tý super kapely mi teda jednou ani dvakrát nestačilo <3
    udělám všechno pro to, abych se na jejich třetí koncert dostala a vím, že bude pořád málo, chtěla bych jejich koncert zažít každý rok!
  • Kamijo is Master.. >w< ♥
  • Lidi by podle mně měli přejít na tuhle visual key muziku, než se všichni nalepit na Hannah Montanu,Rihannu,Lady gagu a tak. Zrovna Gagu ráda mám, ale stejně. Tahle hudba je alespoň o něčem.
    • KeY?! Ty jsi vážně napsal/a KeY?! *16*
    • přesně souhlasím s tebou *4*
    • asi tak ta pop music je furt na jedno kopyto !!!!! nadržený puberťačky šílí za trapákem Justinem Biebrem....v hudební tv jako MTV,Očko ... adt...cpou lidem do hlavy h*** už od mala a pak se divíme že potkáváme samí diliny....místo toho že by udělali třeba hudební televizi s hudbou z výhodu,tak všude cpou jen západ, nic proti americké hudbě nemám,ale na světě není jenom Amerika a její nekvalitní hudba!!!!! v Japonsku tam jsou kvalitní umělci, co maj apoň smyslné a krásné texy písní *4*
  • *14* My Love Kamijo je pro mě opravdový upíří princ....úžasná osoba má úžasný hlas a charisma *2* je mi jedno že je starší asi o 16 let než já já bych ho snědla *3* a nechala bych se od něj kousnout do krku,kdyby to byl pravý upír *1* Je to Luxusní člověk .... Mám ráda J-kulturu a zpěváci z Ameriky mě nezajímaj!!!!!! kdo má na něj negativný názor , tak o něm vůbec nic neví a nebo na něj žárlí !!!! každopádně nemyslim si že je GEY podlemě to s Kayou jen hrál patřilo to k jejich roly !!! a bezohledu na to kdo z nás není Bisexual každej rád experimentuje *1* prostě versailles jako kapela jsou nejlepší *3* *3* *3* *3* *3* a KAMIJO je nejhezčí človek na světě KOUKNĚTE kolik mo je a na to jak vypadá *3*
  • nininka-nini

    Kamijo

    Nwm kolik mu asi tak je, ae je prostě úža :-*
    • Re: Kamijo

      Kamijo oslavil 19.7 své 34 narozeniny. O měsíc později dostal fakt super dárek v podobě úmrtí kamaráda, bassáka Jasmine You. Tomu bylo 30. *9*
    • Re: Kamijo

      Je mu myslím 35 - ale nevypadá... *3*
  • I ♥ U!!!

    Miluju tě brouku, jsi prostě nej nej nej!!! Prostě ten tvůj hlas a překrásný upíří oči... Aaaaw, jsi prostě můj, upírku!!!=o*** Nikomu tě ani nepůjčím, nikdy!♥♥♥♥
    • Oči má zajímavý, škoda jen, že to jsou barevný čočky.. Kdyby byly pravý, byla by to o to větší bomba, stejně tak vlasy. Ale vypadá zajímavě no..
      • A jak by sis představovala Japonce? Ten má přece vždycky černý nebo hnědý vlasy a oči. Ale je pravda, že vypadá zajímavě.
  • evilprincess

    Kamijo je bůh!

    Oh my... jak já ho miluju. Ten jeho hlas! *in love* Ty oči, oblečení... aristokrat každým coulem. Nedám, můj! A život za něj položíííím! *14*
    • Láska je v pořádku. Hlas má dobrej. Oči jsou bohužel jen čočky, co se barvy týče. Oblečení je geniální u celý skupiny, a nevědět, žže jsou Visual-Kei, řeknu, že jsou přiteplený úchylové. Aristokrat? No budiž. Nedávej a až ho potkáš, jsem zvědavá co z něj zbyde (kus hadru a mastnej flek??) :D :D A život nepokládej, není třeba. A tenhle koment si neber blbě, jen se momentálně nudim a zle to nemyslim.. ;)
  • :-*

    Miluju prostě... Úžasně zpívá *14*
  • hellen666
    Ty vole a kolik mu vlastne je???x)
    • hellen666
      Heeej...kdy sem tohle psala??? *1* Někdy když čtu svoje starší příspěvky tak se nestačím divit *1*
  • Ufff...

    Štěstí, že aspoň Kamijo je jako kluk... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit