Přejít na výpis diskuzí

Kamila Magálová

OSOBNOST 1.10.2008 
13 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hurvinkovamorticie9

    Kamila Magálova boži čiča slovenské herečky   milujem viacéj něž české😎😇😍😇♥♥♥

  • Luky1987

    Je v pohode 

  • ja osobne si myslím, že je to veľmi talentovaná a nadaná herečka.
    to, že hrala v líbaš jako buh a líbaš jako ďábel je veľmi dobre, pretože dokáže sa tak vcítiť do rolí a pri filme líbaš jako buh som s ňou súcitila a prežívala všetky jej utrapy ale aj jej radosti a starosti
  • Tato dama cim je starsi tak je krasnejsi.Je to vyborna herecka.Hodne si ji pamatuju jeste ze- slovenskych pondelku.-
  • Od filmu Líbáš jako bůh patří mezi moje oblíbené herečky.Je moc krásná má krásnou barvu hlasu mohla by někdy někde zazpívat... *4* *14*
  • Včera měla paní Kamila posezení s Krausem, tak jsem jí hádal kolem padesátky, ale skutečnost je jiná, fakt bych to neřekl ani náhodou. Nedivím se tedy, že ji režisér obsadil do filmu Líbáš......
    K. *3*
  • Kamča vypadá na svůj věk bezvadně! Teď je taky skvělá v seriálu Terapie co běží na HBO. Sledujete? Taky k tomu teď udělali takovouto srandičku *3* http://terapie.hbo.cz/zrcadlo#select
  • To sú tie krásné otázky,čo majú otázniky krásné od lásky.
    To sú tie chvile za šťastím-za orieškom sladkastým.

    Mnoho štěstí a zdraví,dlouhá léta a hodně,hodně rolí.
  • mila Kamila, k vašim narodeninam vela,vela zdravička, vela uspechov,nech sa vam splnia všetky vaše želania, vaše obdivovatelky Michaela a Stanislava, mimochodom tiež nar. 16.11. takže oslavujeme spolu, vždy si na vas spomenieme
  • Pozdrav

    Milá paní Kamilo , moc jste se mi líbila ve filmu Líbáš jako Bůh a i v jiných , moc Vám fandím a přeji hodně rolí a úspěchů ,doufám , že Vás brzy uvidím v novém filmu . Film Líbáš jako Bůh jsem viděla aspoň 20krát a můžu se na něj dívat pořád . S pozdravem Alena .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit