Přejít na výpis diskuzí

Karel Dobrý

OSOBNOST 3.5.2007 
7 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Alreg

    Viděla jsem Hastrmana s Karlem Dobrým a film mě velmi zaujal. Krásně představená krajina, hudba nádherná, pohanské rituály venkovského lidu a křesťanství a černý humor. Nejvíce se mi líbil Hastrman proplouvajici mezi kaprama. Tam mi připadal skutečně šťastný a hezký se usmíval. Jinak mě zaujaly jeho velké modré uhrancive oči a ten jeho smutný i žádostivy pohled. Ta vášeň z něho přímo stříkala. Karel Dobrý by měl dostávat více takových hlavních rolí, protože mu to sedne. Je to vynikající herec a neměl by být tak málo obsazovany. Myslím si, že by si to zasloužil, i když v minulosti "zlobil". 

  • Přeji panu Karlovi vše nejlepší k jeho významným kulatinám.Hlavně hodně zdravíčka a spoustu krásných filmových a divadelních rolí. 

  • super zážitek

    Měla jsem to potěšení shlédnout muzikál Obraz Doriana Graye, Karel Dobrý v roli Henryho byl super, krásný hlas a sympaťák, vřele všem doporučuji shlédnout, stojí to za to, jen tak dál Karle *4*
    • Re: super zážitek

      hnusak
      • podivej se na sebe!!! pak sud!!!
  • HANS MATHESON:)))

    MILUJU HANSE MATHESONA!!! *14* *14* *14*
  • Obraz Doriana Graye

    na Obrazu jsem byla dvakrát a proto můžu klidně říct, že výkon Karala Dobrého z opravdu dobrého muzikálu udělal nejnejnej představení na kterymsem kdy byla! Jeho Henry Wotton jako by vyzkočil přímo z knížky... myslim,že Oscar Wilde by byl opravdu spokojený...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit