zavřít
testovaci text

Diskuse pro Osobnost

Karel Gott

4. 3. 2011 – OSOBNOSTI.cz

Karel Gott je nejvýznamnější český zpěvák populární hudby, známý už pět desetiletí, s přívlastkem „Zlatý hlas z Prahy“.Dětství a mládíKarel Gott se narodil 14. července 1939 v Plzni. V mládí se ...

zpět na Osobnost
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 starší

komentářů v diskuzi: 917

napsat komentář

55555 facebook.com

16 souhlasí, 3 nesouhlasí

Vážený a milý Karle Gotte, dnes je první májový, sváteční den. Je to ČAS RŮŽÍ, jak zpíváte v jedné z Vašich písní, je to čas KDY S VÁMI PŘICHÁZÍ MÁJ, jak zní v další Vaší písni. A já Vám přeji, ať jste stále obdarováván KYTICEMI RUDÝCH RŮŽÍ, ať JSTE STÁLE MLÁD a ať VÁŠ ŽIVOT JE I NADÁLE SPOJOVÁN S LÁSKOU, SE ZPÍVÁNÍM A VAŠÍ PŘÍTOMNOSTÍ MEZI NÁMI VŠEMI, KTEŘÍ SI JEN TĚŽKO MOHOU PŘEDSTAVIT, ŽE BY TOMU MĚLO BÝT JINAK. PEVNÉ ZDRAVÍ, ZŮSTAŇTE SVŮJ A NAPOŘÁD NÁŠ A VCHÁZEJTE DO NAŠICH ŽIVOTŮ JENOM S VŮNÍ JARNÍCH DNŮ. DĚKUJI ZA VŠE, ČÍM OSLOVUJETE, PŘEKVAPUJETE A TĚŠÍTE ! Vlasta Froňkovå z Prahy.
1.5. (26 dnů) upraveno v 09:29
vlákno reagovat

Luky1987 osobnosti.cz

1 souhlasí, 1 nesouhlasí

Karel Gott je fakt stále dobrej i když má už ty zdravotní problémy
23.4. (34 dnů)
vlákno reagovat

55555 facebook.com

20 souhlasí, 3 nesouhlasí

Vážený a milý Karle Gotte, přišla jsem Vám popřát " POŽEHNANÉ VELIKONOČNÍ SVÁTKY ", na tyto stránky, kde jsem naposledy psala začátkem roku 2017 a kdy jsem byla kritizována. Víte ono, aby byl člověk potichu a nesměl napsat ve vší úctě a pokoře k Vám Karle Gotte, si myslím, že je smutné, ale i přesto tak činím. Vy si zasloužíte neustálou přízeň, podporu, uznání, ať je to v jakékoliv podobě. Z příspěvků z médií lze jen těžko poznat jak se cítíte, zda se vrátíte v té nejlepší formě na pódia, zda máte vůbec chuť býti opět mezi svými obdivovateli, prostě BUDETE PRO NÁS JEŠTĚ TÍM NEJLEPŠÍM, NEJŽÁDANĚJŠÍM A NEJVZÁCNĚJŠÍM UMĚLCEM ? Já se Vás Vážený pane Karle Gotte ptám, protože mám obavy, že Vaše přesvědčení a rozhodnutí se vrátit na pódia je trochu jiné ? PROTO PROSÍM: ZŮSTAŇTE A NEOPOUŠTĚJTE TO CO NEJVÍCE MÁTE RÁD - ZPÍVÁNÍ A TAKÉ NÁS ! Děkuji všem a prosím, abych za tento komentář nebyla opět kritizována, každý z nás máme právo napsat svému oblíbenému umělci, pokud je to ve vší slušnosti a úctě. Vlasta Froňková.
15.4. (42 dnů) upraveno v 06:24
vlákno reagovat

Cenzura (anonym)

2 souhlasí, 1 nesouhlasí

Všude sucho, nějak jste švihákovi zapomněli ten parazol kropit. Jedno indiánské přísloví zní: "Nesuď nikoho, pokud jsi nechodil tři dny v jeho mokasínách."
Možná si to Karel vzal k srdci a půjčil si je od Ivany...
Nikdo mi nemůže vyčíst, že nepíšu k tématu, je to jen můj úhel pohledu...
*3* *1*
4.4.2017
vlákno reagovat

Roman (anonym)

4 souhlasí, 3 nesouhlasí

Karel je pořad skvelej
Jen tak dal
Hodne úspechu
1.3.2017
vlákno reagovat

Cenzura (anonym)

2 souhlasí, 2 nesouhlasí

Zázraky se nedějí, kdo mistrovi poradil tohle megalomanské loučení?
*8* *9*
27.2.2017
vlákno reagovat

no toto (anonym)

3 souhlasí, 1 nesouhlasí

Na Míšu se zapomnělo, život se vrací do normálu. Denně zprávy o stavu Mistrových střev, vyměšování, jeho koncertech a ohromné vitalitě...
22.2.2017
vlákno reagovat

Agentura PN+PN (anonym)

3 souhlasí, 3 nesouhlasí

Pokud KG věděl, že má po operacích střev srůsty a je již naplánováno jejich rozrušení, měl předepsanou přísnou dietu a doporučeno šetřit se, zejména když je v pokročilém věku a po náročné léčbě vč. chemoterapie a odstranění umělého vývodu. Ať už po náročném vystoupení, špatné životosprávě, nebo nevhodné stravě, došlo k akutní neprůchodnosti střev, jen si zadělal na komplikovanější průběh operace, případně delší a komplikovanou rekonvalescenci již tak chatrného stavu zažívacího ústrojí i celkové fyzické kondice. Vypadá to, že je pod vlivem tišících látek, které jsou silně návykové a není schopen zdravého úsudku. Je na něj smutný pohled. Silný make-up, permanentní obočí, ani přeliv nezakryje ztrhaný výraz starého nemocného muže. Pro spoustu trpících mladších pacientů i jejich nejbližší rodinu je nadstandardní péče nedostupná, přestože by za ni byli neskonale vděční, snad by si ji i rádi zaplatili, bohužel.
19.2.2017
vlákno reagovat

Luky1987 osobnosti.cz

3 souhlasí, 1 nesouhlasí

Ahoj Vacátko ten kašpar, slizoun Macura to jsi dobře napsal není žádná celebrita. Karel Gott je celebrita to bez pochyby
9.2.2017 upraveno v 19:52
vlákno reagovat

Vacátko (anonym)

1 souhlasí, 1 nesouhlasí

Čauki, jak se ti vede?
10.2.2017
vlákno reagovat

Luky1987 osobnosti.cz

0 souhlasí, 1 nesouhlasí

Ahoj Vacátko teď už dobře, protože jsem byl nemocný teploty atd.
11.2.2017
vlákno reagovat

Vacátko (anonym)

4 souhlasí, 1 nesouhlasí

Karle, hezké selfíčko z Trenčína. Nedá se srovnat s úlovky různých bulvárních snaživců, stejně jako vrcholně trapné vytahování dávno minulých a dnes již bezvýznamných událostí, které přinesla doba. A vnuci jsou šikovní, stejně jako jejich maminka, která je nesporně inteligentní a má nadhled po vás. Horší je to s Dominikou... Tihle pseudonovináři by měli věnovat aktuálně pozornost úplatnosti dnešních "celebrit", na to však nemají koule. Přejí spokojenost a zdraví. Pokud si někdo koupí lístek na váš klubový koncert, asi ně něj má a je to jeho věc. Někdo koncertuje za pár kaček a sál zaplnit nedokáže. Asi proto ta závist a pomluvy.
*4*
9.2.2017
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

  • Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.