zavřít
testovaci text

Diskuse pro Osobnost

Karel Gott

4. 3. 2011 – OSOBNOSTI.cz

Karel Gott je nejznámější český zpěvák a mnohonásobný držitel ocenění Zlatý slavík. Do roku 2016 obdržel 41 Zlatých slavíků. Za svou již 60 ti letou hudební kariéru se pyšní přívlastky jako Zlaty ...

zpět na Osobnost
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 starší

komentářů v diskuzi: 946

napsat komentář

D.H. (anonym)

0 souhlasí, 2 nesouhlasí

Není na tom zdravotně moc dobře. Měl by se už šetřit a uvědomit si,že to nejlepší už má za sebou.
23.2. (2 dny)
vlákno reagovat

kasmil (anonym)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

to a sebou ho ještě ceka narcistu jednoho!!nebyt znama osobnost tak by se snim nikde nebabrali *16*
24.2. (2 dny)
vlákno reagovat

55555 facebook.com

12 souhlasí, 8 nesouhlasí

Vážený pane Karle Gotte, ráda bych Vám popřála do Nového roku 2018 především skálopevné zdraví. Ať se vracíte s chutí a radostí všude tam, kde Vás rádi mají a na pódia, kam patříte. Přeji Vám ať konečně ustanou kolovat po internetu i médiích, Ty nedůstojné příspěvky o Vás. Já věřím stejně jen tomu, co Vy osobně řeknete přes televizní obrazovku nebo přes rozhlasové stanice. Je smutné, že se mnozí lidé schovávají za různá anonymní jména a kdo se jím znelíbí, toho posečou slovně jako kosou. Ať odhalí svojí identitu a možná by to byl šok, kdo to vlastně píše, že Vážení anonymové?
Já, pokud bude příležitost, tak Vám sem na tyto stránky vždy napíši pane Karle Gotte ve vší slušnosti a úctě.
Víte, patřím mezi těch mnoho obdivovatelů Vás pane Karle Gotte, kteří nezapomínají na to, kdy nám bylo s Vámi, i když jen virtuálně velmi dobře a já věřím, že tu zanedlouho opět stane, ten náš nádherný Karel Gott a vše bude jako dřív.
Chce to odvahu, sílu a chuť to nikdy nevzdávat.
Pojďte Karle Gotte do toho , ROK 2018 bude patřit opět Vám a Vaší přítomnosti !
Vlasta Froňková z Prahy.
30.12.2017 upraveno v 14:22
vlákno reagovat

Slavík (anonym)

4 souhlasí, 5 nesouhlasí

je zprofanovaná přehlídka snobů. Stále více kvalitních zpěváků i skupin se bude od ní distancovat. Dvaačtyřicátý slavík na Gotta prostě zbyl, žádná sláva, ani ta děkovačka nebyla jako dřív, spíš trapárna. Devótní příspěvky Vlasty Froňkové zašlou slávu nezachrání.
20.12.2017
vlákno reagovat

liška (anonym)

3 souhlasí, 4 nesouhlasí

Karla Gotta a jeho nosatou Ivanu nemusím..Koho dnes zajíma ohraný Gott,a jeho rodina - nikoho čau *1* *1* *1*
17.12.2017
vlákno reagovat

Zajíc (anonym)

1 souhlasí, 3 nesouhlasí

Potvrzeno - liška je falešná.
20.12.2017
vlákno reagovat

miroslavmirek60 (anonym)

3 souhlasí, 2 nesouhlasí

Vážený Mistře,přeji Vám i Vaší rodině krásné a klidné svátky a děkuji za čokoládové LP,které jako dárek na Mikuláše splnilo vše,byl jste dobrý a na obal jsem slíbil vyrobit rámeček. Budete umístněn v kanceláři školní účetní na Šumavě.Mirek
9.12.2017
vlákno reagovat

55555 facebook.com

11 souhlasí, 2 nesouhlasí

Vážený pane Karle Gotte, dnes je 1.Adventní neděle, začíná VÁNOČNÍ ČAS, čas klidu, pohody a splnění všech přání. Já Vám i Vaší rodině přeji, ať se nedáte nikým a ničím odradit. Ať máte spoustu úspěchů, mnoho příznivců, mezi které patřím i já. Není nutné, abyste nás osobně znal, je důležité, abyste věděl, že nám záleží na Vašich úspěších, že je nás mnoho, kteří Vás obdivují a mají k Vám úctu a že za Vámi stojíme v každé situaci. Nechci psát za ostatní Vaše příznivce, ale věřím, že v jednotě je síla. Pevné zdraví, ať se daří a " ZŮSTAŇTE SVŮJ ". Vlasta Froňková z Prahy.
3.12.2017
vlákno reagovat

Luky1987 osobnosti.cz

4 souhlasí, 1 nesouhlasí

Taky Kájovi gratuluji k 42. Slavíkovi
1.12.2017
vlákno reagovat

Gábinka (anonym)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

I když opožděně tak i já.
12.2. (13 dnů)
vlákno reagovat

D.H. (anonym)

3 souhlasí, 0 nesouhlasí

Kdyby Karel Gott žil ještě 20 let ,tak ještě 20 krát by dostal Slavíka *4* U něj je to jistota ,že ho dostane.
30.11.2017
vlákno reagovat

Slavík (anonym)

1 souhlasí, 3 nesouhlasí

Bohužel, tady už je nedostatek soudnosti, tak ať si je ještě užije...
20.12.2017
vlákno reagovat

55555 facebook.com

11 souhlasí, 2 nesouhlasí

Vážený pane Karle Gotte, blahopřeji Vám k získání 42 ZLATÉHO ČESKÉHO SLAVÍKA ZA ROK 2017. Společně s Lucií Bílou jste alespoň podle mého názoru těmi nejskvělejšími a charismatickými umělci. Pane Karle Gotte přeji Vám pevné zdraví, ať se Vám hodně daří a ať je Váš diář stále plný uměleckých aktivit i v roce 2018. Vlasta Froňková z Prahy.
26.11.2017
vlákno reagovat

Mušelini (anonym)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Goťáku, gratuluji k 42. Slavíkovi!!!!!
25.11.2017
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

• Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.