zavřít
testovaci text

Diskuse pro Osobnost

Karel Gott

4. 3. 2011 – OSOBNOSTI.cz

Karel Gott je nejznámější český zpěvák a mnohonásobný držitel ocenění Zlatý slavík. Do roku 2016 obdržel 41 Zlatých slavíků. Za svou již 60 ti letou hudební kariéru se pyšní přívlastky jako Zlaty ...

zpět na Osobnost
novější 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 starší

komentářů v diskuzi: 929

napsat komentář

55555 facebook.com

29 souhlasí, 11 nesouhlasí

Vážený a milý Karle Gotte,přeji Vám i Vaší rodině " ŠŤASTNÝ A VESELÝ NOVÝ ROK 2017 !
1.1.2017 upraveno v 19:39
vlákno reagovat

Zombie (anonym)

4 souhlasí, 15 nesouhlasí

Mistr má trvalý výraz veselí i štěstí, hodilo by se popřát spíš zdraví, paní Vlasto Froňková, 55555f. Nezapomeňte mně bloknout za upřímnost, vážená dámo.
8.1.2017
vlákno reagovat

Luky1987 osobnosti.cz

11 souhlasí, 5 nesouhlasí

Kája je pořád dobrej i ta nová písnička Země vstává
1.1.2017
vlákno reagovat

Jejda, (anonym)

2 souhlasí, 3 nesouhlasí

Šíp, Uhlíř, Janů, Špinarová i Gott s tahací harmonikou... až tito dosud aktivní
senioři tu už nebudou... zbývá odstavený bulvární prostitut PN se svými "špeky"
Rychtářem, Macurou, Šulekovou, Regínou a vzpomínkami na éru tatíka, coby totalitního "baviče", Jo, a reportáž dotěrné ošklivky Šteflové.
Paní Ivana by měla pořádně prásknout dveřma, aby Kájovi opadal ten hnus, co si teď pěstuje na ksichtu.
Veselé vykročení do nového roku a hlavně zdraví!!!
*1* *3* *4* *5*
31.12.2016
vlákno reagovat

Jerry (anonym)

2 souhlasí, 8 nesouhlasí

*13* Nebude to nakonec tak, že Gottovi dostali letenky a zájezd za to, že byli použiti k reklamě a zvýšení návštěvnosti při křtu malého slůněte? V poslední době si tyto "projekty s duší" mistr zvlášť oblíbil. Co je doma, to se počítá.
A kdo že má dnes strach o Gotta?
29.12.2016
vlákno reagovat

Rudolf (anonym)

2 souhlasí, 5 nesouhlasí

Jsem veselé slůně i bez kmotříčka, nebyl to pro něj výhodný džob. Asi musel letět vleže tryskáčem k moři... Třeba mi pošlou selfíčko...
27.12.2016
vlákno reagovat

Jejda, (anonym)

3 souhlasí, 6 nesouhlasí

Karel Gott vypadá jako smutný klaun, kterému při operaci břicha přišili na obličej trvalý "americký happy úsměv" s bělostnými korunkami. Před časem prohlásil, že by se v případě vážné nemoci stáhl do ústraní, aby jeho fanoušci nebyli svědky jeho úpadku. A teď toto, docela ztratil soudnost. Je mi ho líto.
Možná, kdyby měl syna... třeba by ty furie trochu usměrnil...
26.12.2016
vlákno reagovat

Luky1987 osobnosti.cz

1 souhlasí, 2 nesouhlasí

Kdepak ty ptáčku hnízdo máš
24.12.2016
vlákno reagovat

Jejda, (anonym)

3 souhlasí, 4 nesouhlasí

*1* *5* *3*
26.12.2016
vlákno reagovat

Vlasta Froňková (anonym)

17 souhlasí, 4 nesouhlasí

Vážený a milý Karle Gotte, Vy jste nám nadělil k VÁNOČNÍM SVÁTKŮM, alespoň dle mého názoru, velmi nádherný dárek. " LIMITOVANOU UMĚLECKOU EDICI " BERNARD BOHEMIAN ALE ", S ORIGINÁLNÍM DÍLEM " KARLA GOTTA ". NA ŽIVOT ! Pivo je v láhvi, podobající se šampaňskému, možná i tak chutná. Obsahuje 8,2 % alkoholu. Já tuto láhev 0,75 l nikdy neotevřu, protože je to originál a tím musí zůstat ! PANE KARLE GOTTE SRDEČNĚ DĚKUJI ! Víte Karle Gotte, né jenom písněmi dokážete potěšit, ale vším, co tomuto světu dáváte - SVÉ JÁ ! Pro Vás, hodně zdraví, zdraví a opět zdraví. Krásné a klidné VÁNOČNÍ SVÁTKY 2016 VÁM I VAŠÍ RODINĚ PŘEJI !
21.12.2016
vlákno reagovat

Jerry (anonym)

4 souhlasí, 6 nesouhlasí

Když přijdu k lékaři s plotýnkama, jen se šklebí, no jo, to je hexnšús, odbyde mě nejlevnějším diclofenakem, max. do mně narve kortizony a hybaj do terénu, starat se, jen nevysávej pojišťovnu... Taky jsem živitel, pečuji o imobilní rodiče, dělám co je potřeba. Zdraví máme jen jedno, život také, i pravá láska je jen jedna. Hlavně, že problémů jsou tři p.dele. V 77 by měl každý vědět, kde je jeho místo a jen bilancovat, být vděčný a těšit se z drobných střípků každodenní spokojenosti. Na nic si nehrát...nic není jako dřív, nic není, jak bejvávalo...bohužel, bohudík...
5.12.2016
vlákno reagovat

Vlasta Froňková (anonym)

21 souhlasí, 4 nesouhlasí

Vážený a milý Karle Gotte, hodně smutných zpráv se nyní na internetu objevuje. JEN BŮH A VY SÁM VÍTE, JAK SE CÍTÍTE, CO PROŽÍVÁTE A JAKÁ MÁTE PŘÁNÍ. Jedna jediná jistota, kterou máte, je láska, úcta a přání si, abyste byl brzy fit, je od těch, co to myslí vážně, co napíší a je to upřímné, a je to doopravdy. Víte, milý Karle Gotte to, že nejste momentálně v kondici vůbec neznamená, že Vás opět za krátký čas nepřivítáme s otevřenou náručí a budeme Vás chtít opět slyšet, vidět, fandit Vám, jako tomu bylo " V TĚCH LEPŠÍCH ČASECH ". Pro Vás se čas nezastavíl, jen se zpomalil, abyste Karle Gotte nabral dech, sílu a touhu se vrátit " DOMŮ K NÁM ". Vše říkáte Karle Gotte svými písněmi. Tak ať opravdu, nejen " ZEMĚ VSTÁVÁ " nebo že je " PERFEKTNÍ DEN ", ale i Vy nám pojďte naproti, ať je tu opět jen samá radost, krása, štěstí, spříznění duší a láska. KDO JINÝ NÁM TOTO VŠE MŮŽE DÁT, NEŽ-LI VY, NÁŠ MILOVANÝ KARLE GOTTE !
5.12.2016
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

• Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.