zavřít
testovaci text

Diskuse pro Osobnost

Karel Kovář

10. 9. 2017 – OSOBNOSTI.cz

Karel Kovář, známý jako Kovy, je český youtuber, vloger, student a v minulosti také let's player. Přezdívka Kovy se odvíjí od jeho příjmení. V současnosti má na svém hlavním YouTube kanále přes 400 ...

zpět na Osobnost

komentářů v diskuzi: 26

napsat komentář

lady e l i e n (anonym)

3 souhlasí, 1 nesouhlasí

Myslím že to nikoho tak moc extra nepřekvapilo!"tid to byl takový chcípák!ale neber to osobně kovy!jseš skvělej!!;-)
11.12. (7 dnů)
vlákno reagovat

Natyy (anonym)

2 souhlasí, 1 nesouhlasí

Jásny jsi skvělej ale byl takový chc*pák super.
11.12. (7 dnů)
vlákno reagovat

Lady e l i e t (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Natyy,nechápu co tímto komentářem myslíš!?,jestli tím urazis mě nebo kovyho,nebo nikoho,(ale neber to jako urážlivou otázku,jen se ptám!)
13.12. (5 dnů)
vlákno reagovat

Natyy (anonym)

3 souhlasí, 0 nesouhlasí

Kovy je snad nejlepší youtuber na české scéně a to že je gay na tom nic nemění. A lidé co píší že je to nechutný, hnusný atd. jsou ubozí. Kovy nemusí nic říkat je to jeho soukromí a docela mě mrzí že dívky co píší že je kovy jejich idol a hned na to že je bůhví co. Jen bych chtěla ještě napsat že si Karla vážím stejně jako dřív a miluju jeho tvorbu.
10.12. (8 dnů)
vlákno reagovat

evounmeloun (anonym)

3 souhlasí, 0 nesouhlasí

kovy je best a můj idol,al nemusel to tajit. malnko mě naštval, protože byl hezký. *14* *16*
9.12. (9 dnů)
vlákno reagovat

A Gaga lady (anonym)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

No mě právě taky!,mě se jako kluk moc líbil!,no a proti gayům nic nemám ale docela mě naštval protože se mi líbil jako kluk!,a bylo by lepší kdyby to netajil je to jeho věc ať si lidi píšou co chtěj,on si může dělat co chce on!,a stejně ho mám ráda i když je gay!,ale každý gay nemusí být špatný!;-)
10.12. (8 dnů)
vlákno reagovat

A Lady (anonym)

3 souhlasí, 1 nesouhlasí

Já proti gayům nic nemám,ale proč kovy lhal všem?když teď má hodně fanoušků a myslíte si že fanynkam se líbí gay?to nevim ale je to od něj hnusný!
9.12. (9 dnů)
vlákno reagovat

A Lady (anonym)

1 souhlasí, 2 nesouhlasí

Jo přesně,chcipni ty ho*ado a jen za to. Že jsi lhal jseš obyčejný lhář a ne youtuber!
9.12. (9 dnů)
vlákno reagovat

Kovy je pěknej šmejd! (anonym)

2 souhlasí, 8 nesouhlasí

Kovy,byl jsi můj idol,můj nej youtuber dávala jsem ti u všeho Like,a jednou jsem šla na google,a tam:youtuber kovy přiznal že je gay!,mě bylo do blití,malém jsem brečela,a právě ten den jsem mu napsala na fb!,že se nestydis!,hajzle všechny jsi tahal za nos!,do klipu jsis daval půl nahý youtuberky!,a ty pak řekneš tohle!?,že se nestydíš šmejde!?,a to pak točíš videa šmejdi!???,ty jseš šmejd!,všude jsem psala kovy je nej!a ty jsto pěkně pos***,šmejde hnusnej!nezáleží ty na lidech jen na sobě!,jseš trapnej!,je mi tě líto!!!!!!!!!
6.12. (12 dnů)
vlákno reagovat

Evelyn (anonym)

4 souhlasí, 0 nesouhlasí

Ty asi nejseš normální, co?? Kolik ti je, že takhle píšeš?? V dnešní době je homosexualita úplně normální věc, tak nevím, co tady brečíš. Jediný, kdo je hnusnej a trapnej šmejd jsi maximálně tak ty, když tohle píšeš, ty homofobe blbej. Laskavě si to odpusť, Kovy za to nemůže, A to, že je na kluky neznamená, že myslí jen na sebe a podobný píčoviny. Řekni mi , co se na něm najednou změnilo, když to přiznal. Já si myslím že nic. Je to od tebe pěkně hnusný, že mu takhle nadáváš jen kvůli orientaci. Kovy je ale naštěstí rád, že lidi jako ty ho už nebudou sledovat. :)
7.12. (11 dnů)
vlákno reagovat

Šárka (anonym)

0 souhlasí, 1 nesouhlasí

No,nic se na něm nezměnilo,ale myslíš si že lidi jsou šťastný že je gay!?,někteří lidi asi ne!ale to tě asi nenapadlo že?a psát o někom že je homofob blbej je on tak maximálně blbej!a jestli si myslíš že to tady nadava jen ona tak to se pěkně mylis!teď kovymu nadava plno lidí takže mysli než napíšeš takovou blbost!a kovy asi rád nebude protože youtuberi museji mít hodně fanoušků ne!?,protože k čemu to jinak bude!?,on bude točit videa pro 100 lidi?,to asi smysl nedává?!a asi je hodně lidí co ho pod tomhle přestali sledovat protože nikdo není na to zvedavej!;-)
9.12. (9 dnů)
vlákno reagovat

Natyy (anonym)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Mě je líto tebe když takhle píšeš je to od tebe hnus to jsi fanoušek?? Asi ne kovy nepotřebuje fanoušky jako jsi ty tak se laskavě nevyjadřuj. Děkuju
11.12. (7 dnů)
vlákno reagovat

Katinka❤️ (anonym)

3 souhlasí, 1 nesouhlasí

Když kovyho nemáte rádi,tak to jsem nepište,je to pro fanoušky!;-)
17.11. (31 dnů)
vlákno reagovat

Karolina (anonym)

4 souhlasí, 2 nesouhlasí

Já si myslím že je kovy moc hezky kluk a má zábavný videa i krásný písně nádherný!,kovy je můj idol!
5.11. (43 dnů)
vlákno reagovat

senior (anonym)

0 souhlasí, 7 nesouhlasí

Ambiciozní mladík.Na můj vkus až příliš...
21.9.2017
vlákno reagovat

lady e l i e n (anonym)

Tak to sorry seniore,podívej se na sebe!...
11.12. (7 dnů)
vlákno reagovat

Standa (anonym)

1 souhlasí, 11 nesouhlasí

Nejen podle vzhledu, ale i podle toho co píše je to demagog a jediný osvícený. Je skoro tak chytrý až mi připadá jako blbec. Do politiky se bude hodit. Možná by se měl inspirovat skutečnou prací.
21.9.2017
vlákno reagovat

lady e l i e n (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Co tím chcete říct pane stando?.... Že kovy je ošklivý?!,tak laskavě se podívejte na sebe!!!!..
11.12. (7 dnů)
vlákno reagovat

Natyy (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Zbabělost a závist nic vic
11.12. (7 dnů)
vlákno reagovat

Halinka tiscali.cz

1 souhlasí, 11 nesouhlasí

Ten kovi je teda peknje trábnej
13.9.2017
vlákno reagovat

samuel (anonym)

6 souhlasí, 2 nesouhlasí

vy ste trapna halinko neumíte ani napsat trapnej a kovy je s tvrdym y
29.10.2017
vlákno reagovat

Janina (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Trapný jste vy, Samueli, ani nevíte,jestli Halinka není cizinka a kritizujete. A sám neumíte česky-nepíše se "ste", ale "jste"...
7.12. (11 dnů)
vlákno reagovat

Křeček d. (anonym)

1 souhlasí, 1 nesouhlasí

Paní halinko jste kra**,kovy toho udělal moc zkuste taky předvíst to co kovy!
16.11. (32 dnů)
vlákno reagovat

Janina (anonym)

Další "génius" co neumí česky..Nepíše se "předvíst", ale "předvést"...
7.12. (11 dnů)
vlákno reagovat

lady e l i e n (anonym)

Hlavně že vy jste dokonalá!,nikdo není dokonalý!!!;-)
11.12. (7 dnů)
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

• Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.