Přejít na výpis diskuzí

Karel Kovář

OSOBNOST 10.9.2017 
62 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kovy strašně tě obdivuju a klobouk dolů jsi v tom strašně dobrý já se snažím něco vymyslet a nad papírem sedím tři týdny dojdu ze školy udělám si úkoli a zase sedím nad pitomím papírem .No je to hrůza, jedno video jsem natočila ale je příšerný
  • Dobrý den, jen chci prosím vás vědět, jakou má Kovy adresu. Chci mu poslat dopis, našla jsem na internetu adresu, ale nevím jestli je správná. Protože Kovy se stěhoval, a nevím jestli pořád žije v Pardubicích. Děkuji, za každý komentář, a doufám že ta adresa se někde najde. :)
  • Ahoj kovy moje kamarádka by chtěla vědět jaké máš číslo domu PS : pošle ti dopis ☺
    • Adéla
      Určitě, ať kamarádka, dopis pošle. Adresu, si určitě najdeš na internetu. :)
      • Díky moc ☺Mariko ☺
        • Nemáš za co, Adélo.
  • Kdy spolu zase natočíme video?
    PS: Miluji tě! ♥
    • Určitě brzy!
      PS: Taky tě miluji! ♥♥
  • Tak jako u jeho videí, jsem se dlouho nezasmála!!!!
    https://m.youtube.com/watch?v=ebXD5xizX90
  • Karel Kovář je skvělý český youtuber!
  • Dobrý ddn já chci vědět jestli má kovy toho ňákýho kluka když je gey
    • Ano má jmenuje se Martin Carev
      • Adéla
        Ale Martin Carev, není gay! Martin, má přítelkyni. (Tedy doufám.)
        • Tak se podívej na správu od Martina pro Kovyho nebo na Kovyho video Kovy# bok tour ☺
        • Tak se podívej na správu od Martina pro Kovyho nebo na Kovyho video Kovy# bok tour ☺
  • Dobrý den či čau, já bych se chtěla zeptat na to jestli je kovyho doopravdy gay. Já vím že to nemám víc roznášet ani o tom psát, ale já si nemůžu pomoct. Tak díky za odpověď.
    • Ano je gay natáčel o tom video :kovy #bok tour
    • Ahoj, to vůbec neřeš, já ti ráda odpovím. Ano, kovy je gay, sám to přiznal. https://m.youtube.com/watch?v=S7Wr-tMbSYQ
      • Jenom, aby jste se nedivili jsem to já. Jen jsem si dala tu přezdívku, aby věděl/a že je to pro ní/něj.
  • Tak copak se děje lidi?? Proč neházíte otázky?? Můžete se ptát na vše (ohledně kovyho)! Samozřejmě se může stát že tu otázku nebudu vědět, a za to se moc omlouvám! Tak čauky! :D
  • Wow
    • Jo, kovy je Wow. :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit