Přejít na výpis diskuzí

Karlie Kloss

OSOBNOST 15.9.2013 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • taylor nekopíruje, je to její nejlepší kamarádka *3* :D nejdřív si něco zjistěte než začnete kritizovat *1*
  • ta má štěstí že je tak vysoká,jinak by po ní ani pes neštěknul není na ni nic zajímavýho fakt ne
  • ja ju nenávidim *16*
  • No já ji nemám ráda *8* *10* *11* *16* *12*
  • Dobře tak ne že krade identitu ale je to lesb* Ne??? Mám pocit že po Tayíííkovi pořát vyjíždí jako balí no prostě jednoduše já žárlim vim je to divný ale je to tak já žárlim asi proto ji nemám ráda JÁ ŽÁRLIM PROTOŽE JÁ TAYLOR DOOPRAVDY MILUJU JÁ JI MILUJU FAKT *14* *14* *14* *14* *14* *14* *16* *16* *16*
    • Já taky Taylor Swift miluju a strašně úplně poní blázním chtěla bych se s ní někdy potkat
  • nenávidim jí ať nechá Taylor Swift napokoji zdá se mi to nebo jí krade identitu? podívejte se na google obrázky Taylor Swift and Karlie Kloos.
    I HATE YOU *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16*
    • presne tak nech necha Taylor Swift napokoji
    • nechapu co resis urcite nikomu nekrade identitu
      • Přesně :D je to její nejlepší kamarádka a díky ní je Taylor šťastná :D *3* *4*
  • Jak může vážit stějně jako já?Já mám 54 kg a jsem vysoká 170 cm!!a je mi 14!
  • bodle mě ty KG jsou blbost!! :D ale je to možné je to modelka
  • 185 cm a 54 kg?? WTF!
  • je boží *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit