zavřít
testovaci text

Diskuse pro Osobnost

Karolína Plíšková

20. 7. 2014 – OSOBNOSTI.cz

Karolína Plíšková je česká profesionální tenistka, která na okruh ITF vstoupila roku 2006 a profesionálkou se stala v sezóně 2009. Hraje za pražský klub I. ČLTK. Do sezóny 2013 strávila převážnou ...

zpět na Osobnost

komentářů v diskuzi: 14

napsat komentář

Jana (anonym)

0 souhlasí, 1 nesouhlasí

Karolínko, jsem tvoje fanynka. Opravdu doufám, že Hrdlička je pouze tvůj úlet. Sice jej neznám osobně, ale obličej člověka dokáže o osobnosti mnohé vypovědět. Prosím, nevěř mu. Máš na daleko lepšího chlapa. Chlapa na úrovni. Fandím ti...
4.5.2017
vlákno reagovat

Petr (anonym)

*8* hrdlicka ji staci aha oblicej vypovida mnohe *12*
18.7. (11 dnů)
vlákno reagovat

anony (anonym)

kajo na konopisti jste s michalem krasny par jen tak dale tvoje fanynka
3.4.2017
vlákno reagovat

anony (anonym)

kajo k dnesnim narozeninam hodne stesti a hodne lasky od michala
21.3.2017
vlákno reagovat

anony (anonym)

kajo jsem tvoje fanynka a preji ti hodne stesti v tenise a hodne lasky k michalovi
19.3.2017
vlákno reagovat

anony (anonym)

karolino si jednicka umis hrat super tenis preji ti k vitezstvi a ty to docilis jsi sikovna
16.3.2017
vlákno reagovat

anony (anonym)

karolino jste jednicka v tenisu a verim ze to pujde dal a dal drzim palce 27.1 2017
27.1.2017
vlákno reagovat

anony (anonym)

1 souhlasí, 1 nesouhlasí

karolinko preji vam hodne stesti v tenise a hodne lasky od michala slusi vam to moc jen tak dal
27.1.2017
vlákno reagovat

je to jedno (anonym)

0 souhlasí, 1 nesouhlasí

Díval jsem se, nahrával jsem. Místo komentáře jsem poslouchal Ramones, protože komentáře nedávám. Nahrávku si ukládám a bude na tom minimálně terrovém disku jako první pod názvem ouvertura. :-)
Moc děkuju za skvělý zážitek.
11.9.2016
vlákno reagovat

Lubo (anonym)

1 souhlasí, 1 nesouhlasí

Dobrý den Karolíno, jsem Váš velký fanoušek a přeji hodně štěstí na US OPEN.
26.8.2016
vlákno reagovat

Zdenek (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Karolino,dival jsem na zapas s Radvanskou. Mohla jste jej vyhrat. Pro priste doporucuji:1- pro hru se zbavte vsech retizku,naramku a pod. A soustredte se na hru. 2- jste v rozhodujicich situacich zbrkla. Chce to klid. 3- naopak pri hre jste dost flegmaticka a casto se za micem ani nepohnete. Zamyslete se nad mymi poznamkami.
22.4.2016
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

• Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.