zavřít
testovaci text

Diskuse pro Osobnost

Karolína Plíšková

20. 7. 2014 – OSOBNOSTI.cz

Karolína Plíšková je česká profesionální tenistka, která na okruh ITF vstoupila roku 2006 a profesionálkou se stala v sezóně 2009. Hraje za pražský klub I. ČLTK. Do sezóny 2013 strávila převážnou ...

zpět na Osobnost

komentářů v diskuzi: 19

napsat komentář

Karolina (anonym)

1 souhlasí, 1 nesouhlasí

Kajo moc ti fandíme jseš krásná krasne hraješ odepiš mi prosím viděla jsem že jsty Terezce odepsala byla jsi to ty nebo naky člověk díky za odepsání budu moc ráda kajo tvá fanynka Klára gredmova
4.11. (18 dnů)
vlákno reagovat

Terezka (anonym)

2 souhlasí, 2 nesouhlasí

Kájo ptám se tě jestli jsi nejlepší v tenise.Prosím odepiš do tří dnů je mi deset let.Fandí ti naše celá rodina.
7.9.2017
vlákno reagovat

Karolína Plíšková (anonym)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

V první řadě se ti strašně moc omlouvám Terezko, že píšu až čtvrtý den, ale neměla jsem čas odepsat dříve. Ano jsem nejlepší tenistka na světě a jeětě dlouho budu. Měj se hezky a zase někdy napiš, tvá Kája
11.9.2017
vlákno reagovat

Karolína Plíšková (anonym)

0 souhlasí, 1 nesouhlasí

Oprava: ještě
11.9.2017
vlákno reagovat

Karolína Plíšková official (anonym)

Ahoj Terezko!teď jsem si to až přečetla nebyl čas víš jsem tenistka nemám čas to každej den kontrolovat ano jsem nejlepší v tenise!
4.11. (18 dnů)
vlákno reagovat

Jana (anonym)

2 souhlasí, 1 nesouhlasí

Karolínko, jsem tvoje fanynka. Opravdu doufám, že Hrdlička je pouze tvůj úlet. Sice jej neznám osobně, ale obličej člověka dokáže o osobnosti mnohé vypovědět. Prosím, nevěř mu. Máš na daleko lepšího chlapa. Chlapa na úrovni. Fandím ti...
4.5.2017
vlákno reagovat

Petr (anonym)

0 souhlasí, 2 nesouhlasí

*8* hrdlicka ji staci aha oblicej vypovida mnohe *12*
18.7.2017
vlákno reagovat

anony (anonym)

0 souhlasí, 2 nesouhlasí

kajo na konopisti jste s michalem krasny par jen tak dale tvoje fanynka
3.4.2017
vlákno reagovat

anony (anonym)

kajo k dnesnim narozeninam hodne stesti a hodne lasky od michala
21.3.2017
vlákno reagovat

anony (anonym)

kajo jsem tvoje fanynka a preji ti hodne stesti v tenise a hodne lasky k michalovi
19.3.2017
vlákno reagovat

anony (anonym)

0 souhlasí, 2 nesouhlasí

karolino si jednicka umis hrat super tenis preji ti k vitezstvi a ty to docilis jsi sikovna
16.3.2017
vlákno reagovat

anony (anonym)

0 souhlasí, 1 nesouhlasí

karolino jste jednicka v tenisu a verim ze to pujde dal a dal drzim palce 27.1 2017
27.1.2017
vlákno reagovat

anony (anonym)

1 souhlasí, 2 nesouhlasí

karolinko preji vam hodne stesti v tenise a hodne lasky od michala slusi vam to moc jen tak dal
27.1.2017
vlákno reagovat

je to jedno (anonym)

0 souhlasí, 2 nesouhlasí

Díval jsem se, nahrával jsem. Místo komentáře jsem poslouchal Ramones, protože komentáře nedávám. Nahrávku si ukládám a bude na tom minimálně terrovém disku jako první pod názvem ouvertura. :-)
Moc děkuju za skvělý zážitek.
11.9.2016
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

• Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.