zavřít
testovaci text

Diskuse pro Osobnost

Kateřina Kristelová

31. 12. 2006 – OSOBNOSTI.cz

Kateřina Kristelová se narodila 21.listopadu 1979 v Táboře. Po narození se z rodinou přestěhovali do Prahy. Od dětství působila v Dismanově dětském rozhlasovém sboru. Už jako malá Katka na otázku, ...

zpět na Osobnost
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 starší

komentářů v diskuzi: 95

napsat komentář

PC (anonym)

0 souhlasí, 1 nesouhlasí

https://www.super.cz/551766-tohle-jen-tezko-vydycha-kristelova-dostala-padaka-z-televize-nahradil-ji-jeji-uhlavni-nepritel.html

Kateřina mě jako moderátorka ani osobnost nikdy nijak nezajímala ..Je to kočka to bylo tak celý ..
Ale jak jsem zjistil, že její úhlavní nepřítel je dobytek novotný tak jsem došel k závěru , že to musí bejt i príma holka :)) .. Jestli si barrandov myslí , že to vyhraje s novotnym tak hodně zdaru :D ..
13.2. (9 dnů)
vlákno reagovat

Lukas (anonym)

já myslím že už jen při pohledu na ni musí každýmu být jasný kdo ona je
4.12.2017
vlákno reagovat

Lukas (anonym)

já myslím že už jen při pohledu na ni musí každýmu být jasný kdo ona je
4.12.2017
vlákno reagovat

claudius (anonym)

Prachobyčejná zlatokopka asi tak.
4.12.2017
vlákno reagovat

vec6nad9pom (anonym)

0 souhlasí, 1 nesouhlasí

Kačenko,přeji Ti všechno nejlepší k dnešním narozeninám a blížícímu svátku.Jsi svá a to se mě na tobě líbí.Rád tě zase uvidím v nějakým pořadu.
21.11.2017
vlákno reagovat

jiri.afroday facebook.com

2 souhlasí, 1 nesouhlasí

Moc rád na,,YouTube" sleduji pořad s Janem Krauzem ,,Uvolněte se prosím" a vaši diskuzi velice rád opakovaně si pouštím.S váma to bylo něco nového aproto nesterotipní z těchto pořadů.Rád vás zase uvidím v jakýmkoliv dizkuzním pořadu.Přeji vám v životě hodně úspěchů a hlavně láska je život se sympatickým partnerem.
20.8.2017 upraveno v 23:40
vlákno reagovat

Zuzana (anonym)

0 souhlasí, 2 nesouhlasí

Paní Kristlerová, moc Vám přeji, aby Vám vyšel vztah s p. Řepkou, myslím, že se k sobě hodíte i po tom co jste oba prožili v předchozích vztazích.Držím palce.
Zuzana
25.7.2017
vlákno reagovat

Robi (anonym)

10 souhlasí, 0 nesouhlasí

Paní Kristelová, vážně nepomůže jmenovat autory, jejich publikace, sbírku knih. Pominu, že pokud byste většinu těch knih, co jste vystavila před kamerami ve svém bytě, přečetla, nemohla bysta moderovat Aféry - to by bylo, uznejte, ve vážném rozporu - taková schizofrenie, že? ...ale dobrá, můžete moderovat Aféry z finančních důvodů. Ale proč se tváříte a velmi okázale dávate při každé příležitosti najevo, že jste intelektuálka... Nejsme všichni úplní blbci. Už jenom Vaše mimika prozrazuje, že jste pouze (a velmi nedokonalá) pozérka. Na mnohé to i tak může zapůsobit, ale na velmi mnohé působíte lacině. Je přece lepší se nepředvádět jako inteligentní žena, když nejste. Vy to ale asi nedokážete rozpoznat.
2.5.2017
vlákno reagovat

filip koníček (anonym)

2 souhlasí, 2 nesouhlasí

jsme kamarády a přeji ti hezký pěkný krásný sexy i šťastný vztah z Tomášem Řepkou *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
4.3.2017
vlákno reagovat

filip ambrož (anonym)

4 souhlasí, 4 nesouhlasí

je moje hezká pěkná krásná sexy manželka jenom pro mně
25.3.2016
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

• Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.