Přejít na výpis diskuzí

Kateřina Lojdová

OSOBNOST 8.11.2007 
21 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tynulka1544676
    Profilová fotka správné herečky je uložena ke schválení.
  • Na profilovce je špatná herečka. Sice se také jmenuje Kateřina Lojdová, ale té je asi 35 let. Tato herečka, která se myslí hrála např. v komedii Zdeňka Trošky Slunce Seno a pár facek tu inženýrku z Prahy, se kterou pak žil živočichář Béd´a, takže by se jen měla upravit profilová fotka. *3*
  • Na profilové fotce je jiná herečka,ta mladší..
  • Tak za prvé toto NENÍ ani bývalá manželka Ondřeje Sokola, ani jeho tchýně! Pan Sokol měl za manželku také Kateřinu Lojdovou, ale jinou. Této je přes 50 let, ale té druhé je jenom 35 :)A za druhé, ikdyby to byla exmanželka pana Sokola, tak nikdo nemá právo jí nadávat, že ho buzerovala a že se nediví, že se s ní rozvedl. Já jsem taky Ondrova fanynka, ale rozhodně mi paní Lojdová nevadí. Dneska se prostě lidi rozvádí a nikdo z vás tady navíc nezná pravý důvod jejich rozvodu :)
  • maggie611
    není jen herečka ale také suprová dabérka, a dabuje více než hraje. jako dabérku jí mám moc ráda :)
  • Kdybyste si přečetli životopis Kateřiny (1961), zjistili byste, že to není ani tchýně O. Sokola, protože má pouze mnohem mladší dvojčata a žádnou Kateřinu (1977). Navíc by ji musela mít v 16 letech.
    A když už chcete nadávat bývalé Sokolově manželce, tak to dělejte alespoň na správném profilu *3* *2*
  • ježiš nechce ty údaje někdo změnit?
  • Píšu to sem ještě jednou :D
    Tohle není bývalá Ondry Sokola, ale jeho tchýně ... Jeho manželka je mladší než Ondra
  • Starat se o druhý, i když nic nevíte, to vám jde. Ne, nebudu se rozčilovat. No commment. Don't wanna live on this planet anymore.
  • Co jí odsuzujete...žil jste s nima někdo...nežil.Víte kulový a je vám do toho prd.Fanynka Ondřeje...haha...co by asi Ondra řekl na to jak se vyjadřujete o ženě s kterou má dvě děti a žil s ní 12let...Jste zlý!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit