Přejít na výpis diskuzí

Katherine McNamara

OSOBNOST 4.9.2015 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kat a Dom spolu nechodí ne
  • I když herečku mohu posuzovat pouze ze seriálu Shadowhunters, její herecký výkon se mi líbil. Četla jsem všechny knihy a jen díky jejímu výkonu v seriálu jsem si postavu Clary konečně oblíbila. V seriálu nepůsobí tak bezmocně a ufňukaně, jak to vypadá v knížkách. A asi těžko bych ji přisuzovala botoxy atd., když je jich čerstvých 21 let. Herečka podle mě velmi sympatická a svou roli zahrála lépe, než je postava v knize! *14* *14*
  • Je to moje oblíbená herečka, a to jich moc nemám *1* *1* *1*
  • A je tiež furt krajšia než tvoja maťer.
  • Hm... Podle mě je to jedna z top nejmizernějších hereček 21. století. Ty její umělé vlasy jsou opravdu velice odpudivé a vybotoxovaný ksicht by si zasloužila opařit vodou.
    V Shadowhunters je její herecký výkon na nule a celý seriál (který už tak, sám o sobě, je na opravdu strašné úrovni díky nepovedeným efektům) tím stahuje někam do hloubek Tartaru. Neznám upřímně nikoho, komu by se seriál líbil, zvlášť pokud četl knížku.
    Tato umělá a rádoby zrzavá barbie by měla být vyhozena na skládku...
    • Ty mizerní zmrdko, nemáš ani prd šajnu o tom čo píšeš, tak si láskavo svoje komentáre strč do riti, ti zakomplexovaný chuj bez vkusu, sám si zaslúžiš vypláchnuť hubu horúcou vodou, a jej herecký výkon je furt lepší než tvoj ty sviňa nevdačná.
    • Nn
    • Nevíš
      A nebuď kritik
      Ses trapný/á
    • Vazne? Chcale by som vidiet teba ako vyzeras a u tej ulohe. Urcite by si jej ani po paty nesiahala.
      To co tu pises je cista zavist. A Kat je skvela herecka a ani serial neni dobry tak na efekty a je trosicku iny ako knihy,ale je to jednoznacne jeden z top serialov.
    • A z jakýho filmu či seriálu znám tebe že máš tolik co říct co? Zaprvé její vlasy jsou nádherný a obličej má roztomilej. Botox si dávají starý paní aby neměly vrásky ty nulo. Výkon v seriálu je skvělej jako vždy ty nejsi žádná režisérka, abys do toho měla co mluvit. Seriál je super. Pokud ti nedochází, že když má mít víc serií než jednu jasně hovoří o jeho úspěšnosti jsou seriály co se pokračování třeba už nedočkaly kvůli nedostatečné oblibě. Na skládku lidstva patříš ty, protože vůbec nemáš žádný vychování, nemusíš jí mít ráda, ale tohle je neuctivý. A ještě máš tu drzost se podepsat jako Clary? OMG ty máš ale úroveň. *16* *16*
    • každý má svůj názor a ty nemáš co koho odsuzovat ... každému se líbí něco jiného a miluju tento seriál... tak nepomlouvej !!!!!!! *10*
    • chcela by som vidieť teba *12*
    • a ty jsi jedna z blbek .. nechápu že když ji nemáš ráda co to vůbec komentuješ berem že ju nemáš ráda ... ale tak když ji tak hrozně nemáš ráda drž hubu a krok ..... ;) a ten serial se mi líbí víc jak film ..... uvědom si co jsi dokázala o proti ní ... nic .. možná napsat trapnej koment
    • Vážně? A ty jsi kdo, že můžeš říkat něco o někom, koho ani neznáš, říkat o tom seriálu že je to blbost, a pak se pojmenovat jako hlavní postava? Chápu je to jenom tvůj nazor... Beru.
  • Podle mne je tahle herečke dobrá i piekná :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit