Přejít na výpis diskuzí

Kathy Kelly

OSOBNOST 29.3.2008 
30 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Amber:
    Muj nazor je ten že jsou baječni rodiče neboť je obdivuji že vichovali tolik skvělich děti. a osobně si myslim že Kathy ma tak nadherny hlas že by mohla spívat i v opeře neboť nato má. mam dotas. nevite nahdou něco Paddym?? Rádabych někdy šla na jeho koncert. nevite nahodou někdo zda bu Paddy v Brě?? když ano tak prosim ozvěte se my na tento meil. pavla.holanova@seznam.cz
  • Kathy Kelly je hodně dobrá zpěvačka,která toho v životě hodně dokázala,takže nechápu lidi,co se tady do ní naváželi. Ostatně všichni z KF jsou výborní,každý z nich umí hrát hned na několik hudebních nástrojů.
  • sanninka

    Kathy v ČR

    Kathy bude mít u nás v březnu tři koncerty. 17.3. bude mít koncert v Hradci Králové ve 20:00 v Novém Adalbertinu, 18.3. v Českých Budějovicích ve 20:00 v Metropolu a 20.3. v Olomouci v 19:30 v Divadle hudby *4*
  • Fanklub skupiny The Kelly Family

    Fanklub skupiny The Kelly Family znovu v online *1* http://kellyfamily.the-talk.net
  • millagros115

    Kathy a její koncík..

    S trochou zpoždění (snad mi to odpustíte), sem chci dát něco málo o koncíku. Tak jak jsem tu psala, oba dva koncerty, jak plzeňský, tak brněnský se odehrával v kostele. V Brně to bylo v kostele sv. Jakuba. Tak Kat předvedla úžasný výkon, její hlas prostě nepotřebuje žádná slova navíc, která by to mohla vyjádřit. Každopádně, pokud byste chtěli vědět víc, mrkněte na millagros115.blog.cz někde je tam report z koncíku...
    páčko
    vaše Milllie
  • vážim si Kathy Kelly

    Zdravím všechny milovníky nadané fajnové rodinky Kelly Family.Moc ráda je poslouchám a tak trošičku se vracím s nimi,s jejich hity do svých uběhlých vzpomínek jenž se váží na jejich krásné dojáčky.Kethy Kelly mám z celé milé muzikantské rodinky nejradší,neboť její hlas mne moc naplňuje štěstím a radostí.Vždy ve mne rozhoří plamínek dojetí,úžasu a slunce do duše.Přeji jí jen vše dobré,a´t je v životě moc šťastná.
    • millagros115

      Re: vážim si Kathy Kelly

      Takl doraž na koncík, ať vidí, že fanoučci ještě nezanikli a že nás tu ještě pár stovek je... *3*
  • Kathy a koncík v ČR

    Sice sem chodím asi sama, ale nevadí, každopádně - Kathy dorazí do ČR a to koncem října. Místo se ještě neví, ale pravděpodobně t bude Brno, nebo Praha a mělo by to být někde v kostelíku... *14* *14*
    • Re: Kathy a koncík v ČR

      Čau.Chtěla bych se dozvědět víc informací o příjezdu Kathy do ČR.Mohla bys mě poinformovat až budeš vědět víc?Na můj mail.Předem díky Hanka
      • Re: Re: Kathy a koncík v ČR

        takže, jsem tu se žhavým info.. *1* Kathy přijede 10.10. do Plzně - a to do kostela sv. Bartoloměje... *3* ¨a pak 11.10. to vezme jedním vrzem hned do Brna a to do kostela sv. Jakuba... *1* takže, kdo jedete?? *14*
        • daniela91

          Re: Re: Re: Kathy a koncík v ČR

          Bych šla do Brna *3*
        • Re: Re: Re: Kathy a koncík v ČR

          Takhle nám kvůli týhle krůtě ubyde zase pár stovek věřících.. *9*
          • daniela91

            Re: Re: Re: Re: Kathy a koncík v ČR

            No, ty se ale staráš, týjo. Já bych řekla, že kvůli ní jich pár stovek přibyde *1* *1*
          • daniela91

            Re: Re: Re: Re: Kathy a koncík v ČR

            No, ty se ale staráš, týjo. Já bych řekla, že kvůli ní jich pár stovek přibyde *1* *1*
    • Re: Kathy a koncík v ČR

      Nechodíš tu sama. A to Brno by fakt bodlo, dál mě totiž asi rodiče nepustí, no *14* *14*
  • Milá Millagros

    Její syn Sean se nenarodil 24.12. *13* Ale 14.12., je to Střelec *8* Oprav si to *5*
    • Re: Milá Millagros

      Huups, chybička se vloudila........kdybych byla primitiv, tak bych to řekla jedno mouro, co se u nás traduje už strašně dlouho...ale radši ne.... *5*
  • jojo

    Kathy je z Kellys po Johnnym má nejoblíbenější
    • Re: jojo

      Přímo moje nejoblíbenější není, ale hlas má parádní a něco v životě dokázala narozdíl od lidí, co tu píšou...pro mě je Kathy úžasnej člověk...ale to všichni Kelly´s... *14* *14*
  • Dotaz

    Ahoj, chtěla bych se zeptat zde přítomných fanoušků i antifanoušků The Kelly Family, jaký názor máte na rodiče Kellyových - na otce Dana a jeho ženu Barbaru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit