zavřít
testovaci text

Diskuse pro Osobnost

Kenneth Branagh

31. 12. 2006 – OSOBNOSTI.cz

Pochází z protestantské řemeslnické rodiny. Od svých deseti let vyrůstal v anglickém Readingu. Od mládí psal verše a četl náruživě Shakespeara, který ho osudově ovlivnil. Svá herecká studia na Royal ...

zpět na Osobnost
1

komentářů v diskuzi: 6

napsat komentář

vinca osobnosti.cz

13 souhlasí, 14 nesouhlasí

malá óda

Zbožňuju jeho shakepearovské inscenace. Marná láska byla má první a trpěla bych jako zvíře, kdyby byla i poslední, protože jsem si zcela nekriticky zamilovala i Mnoho povyku, Hamleta a Othella. Nikdy bych nevěřila, že je možné zahrát postavu Iaga tak, že jí člověk i fandí...
A pak jsou tu mé srdcovky jako Dead again a podobně. Doporučuju hlavně kvůli scénám Romana a Margaret. Kenneth a Emma tvořili pro mě naprosto půvabný pár.

Jako Lockhart byl úžasnej, vnesl do toho tolik nadhledu, že jsem tu postavu, která mi v knihách lezla na nervy, prostě musela milovat. Nikoho lepšího na ni snad ani nemohli vybrat.
21.9.2009
vlákno reagovat

:-)) (anonym)

26 souhlasí, 28 nesouhlasí

:-)

Byl mrtě v Harrym Potterovi, ale Colin Firth by se tam hodil lépe
7.2.2009
vlákno reagovat

Monique_Mouton (anonym)

97 souhlasí, 100 nesouhlasí

no jo...

No jo, hrál v Potterovi. Ale fakt že v tom Frankensteinovi se mi líbil víc. Po shlédnutí tohoto filmu jsem se rozhodla, že moje děti se musí jmenovat Viktor/Viktorie. *1*
23.11.2007
vlákno reagovat

marvi (anonym)

110 souhlasí, 109 nesouhlasí

Lockhart?

já myslela že hrál Lockharta v Harrym Potterovi a Tajemná komnata...jakto že tenhle film chybí v jeho filmografii? *7*
15.9.2007
vlákno reagovat

blythe (anonym)

111 souhlasí, 112 nesouhlasí

nejlepší byl jako Hamlet
5.4.2006
vlákno reagovat

Alex K. (anonym)

118 souhlasí, 116 nesouhlasí

bomba

je fakt suprovej herec! nej jeho film byl podle mne Frankenstein.. jaký byl váš?
13.4.2005
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

• Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.