Přejít na výpis diskuzí

Kenneth Branagh

OSOBNOST 31.12.2006 
6 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vinca

    malá óda

    Zbožňuju jeho shakepearovské inscenace. Marná láska byla má první a trpěla bych jako zvíře, kdyby byla i poslední, protože jsem si zcela nekriticky zamilovala i Mnoho povyku, Hamleta a Othella. Nikdy bych nevěřila, že je možné zahrát postavu Iaga tak, že jí člověk i fandí...
    A pak jsou tu mé srdcovky jako Dead again a podobně. Doporučuju hlavně kvůli scénám Romana a Margaret. Kenneth a Emma tvořili pro mě naprosto půvabný pár.

    Jako Lockhart byl úžasnej, vnesl do toho tolik nadhledu, že jsem tu postavu, která mi v knihách lezla na nervy, prostě musela milovat. Nikoho lepšího na ni snad ani nemohli vybrat.
  • :-)

    Byl mrtě v Harrym Potterovi, ale Colin Firth by se tam hodil lépe
  • no jo...

    No jo, hrál v Potterovi. Ale fakt že v tom Frankensteinovi se mi líbil víc. Po shlédnutí tohoto filmu jsem se rozhodla, že moje děti se musí jmenovat Viktor/Viktorie. *1*
  • Lockhart?

    já myslela že hrál Lockharta v Harrym Potterovi a Tajemná komnata...jakto že tenhle film chybí v jeho filmografii? *7*
  • nejlepší byl jako Hamlet
  • bomba

    je fakt suprovej herec! nej jeho film byl podle mne Frankenstein.. jaký byl váš?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit