Přejít na výpis diskuzí

Kevin Tod Smith

OSOBNOST 26.5.2008 
14 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • alberta
    Akurát, že v sekcii Napsali o mne... sa hovorí o americkom režisérovi Kevinovi Smithovi a nie o novozélandskom hercovi "Áresovi" Kevinovi (Tod) Smithovi. Meno Tod síce nepoužíval, ale ináč sa nedal doplniť do databázy, vznikla duplicita už kvôli spomínanému režisárovi.
  • bol to skevi herec a je mis trašne luto že musel tak skoro zomriet je to velka skoda už taky herec ako on už nebude *13*
  • nezaslouzil jsi smrt *13* *9*
  • miluji ho ze serialu xena.tam mu to tak sluselo!!!!!!!!!
  • Abby-Fabby
    Je mi ho fakt líto, v roli Área mu to slušelo *14* *14* *14*. Měl ještě polovinu života před sebou. Upřímnou soustrast *13* *9*
  • Výročí

    Dnes je tomu přsně devět let co Kevin T. Smith zemře...! *10*
    Upřímnou soustrast jeho rodině a přátelům...!
  • :(

    Byl to vážně nádherný, skvělý a talentovaný muž a herec. Není správné, že zemřel....byl tak mladý a skvělý. Příjde mi to nespravedlivé. *9*
  • linnet

    Ahoj

    Ahoj taky mě je líto že umřel.
    ale proč nemá ve filmografii že hrál v seriálu Xena, když se tím právě proslavil. *9*
  • deilaneira

    Jak zemřel?

    Ahoj o smrti Kevina Smitha (Arese)
    jsem slyšela a je mi to děsně líto byl fakt pěknej.Neví někdo jak umřel???

    Já myslim že při autoněhodě ale nejsem si jistá. *9* *9* *9* *9* *9*
    • Re: Jak zemřel?

      A on snad umrel???Tak to ani nwm...nemam o tomhle wubec prehled...ale v ty Xene mu to fakt slusi...je hezkej... *4* *4* a jesli umrel,tak je mi ho teda lito... *9* *9* *9*
    • Re: Jak zemřel?

      A on snad umrel???Tak to ani nwm...nemam o tomhle wubec prehled...ale v ty Xene mu to fakt slusi...je hezkej... *4* *4* a jesli umrel,tak je mi ho teda lito... *9* *9*
    • areseliza

      Re: Jak zemřel?

      nene, on zrovna dotočil film c Číně a ten večer se šel projít a nešťastně spadl z kulis a měl poraněnou hlavu, ještě ho převezli do nemocnice, kde byl myslím týden a pak zemřel,....je to strašná tragedie. *9*
    • Re: Jak zemřel?

      Ja jsem četla v jednom članku, že měl udajně spadnout z kulis na ktere lezl tak nevim
  • THE HOTTEST MAN

    je to ten nejkrásnější a nejvíce sexy chlap světa, je strašná škoda, že zahynul,....užasný člověk *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit