Přejít na výpis diskuzí

Kimi Räikkönen

OSOBNOST 31.12.2006 
166 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Happy B-day
  • jjannissekk
    Dneska má Kimi narozeniny! Tak přeju všechno nejlepší, jezdcovi jednomu šikovnýmu! *3*
  • Je to borec pořad mu fandím a přeju mu ať tuhle sezonu vyhraje titul *3* *3* *3* *4* Je to nejlepší jezdec ve F1 a vždycky bude. *3* *3* *4*
  • sindrom
    Všechno nejlepší k narozeninám
  • _m4rtu1k4_

    F1 atd.

    V F1 byl můj hrdina.! Nejlepší byl! Pak šel do rallye.! Ale teď když jde do NASCAR.. NO nuda no *1* *8*
  • juve

    BIRTHDAY!!!!!!!!!

    Všechno nejlepší !!!!!!!!
  • zuzanka666

    Kimi

    Bez něho je formule 1 strašná nuda. *9*
  • přestupy

    ÁÁÁ tak co byde sakra s Kimim když ten debil Button podepíše smlouvu s meclerenem??? *9* Doufam že ale kimi zůstane v F1 já se asi zbláznim....co snim bude??? *14* *14* *9*
    • Re: přestupy

      Má ještě šanci u Mercedesu(Brownu).Jeho manažeři říkají ,že jo ale on ,že ne.Je to poslední volný místo v týmu kterej bude příští rok konkurenceschopnej.Ale stejně mi mrzí ,že už kimiho nikdy neuvidíme v červenym.Doufam ,že neodejde nedokázala bych už fandit někomu jinýmu.KIMI ZŮSTAŇ!!!!!!prosíím *9* *9* *9*
      • Re: Re: přestupy

        Přesně nevim co bych dělala ani si to nedokážu představit....hlavně bych už na f1 nekoukala..musíí říc to jinak mi hrábne.. *9* *9* *8*
        • Re: Re: Re: přestupy

          JJ bez kimiho by to nebyla ta Formule jedna na kterou sem byla zvyklá *13* *13*
          • Re: Re: Re: Re: přestupy

            Aha fajn...takže kimi a relly já ale nemam novu sport...!!!Já budu brečet *8* On to snad dělá schválně... *9* *9*
  • jenni

    ♥♥♥Ahoj všichni jenom se chci zeptat komu se tady líbí Jenni Kimiho manželka...Chtěla bych vás poprosit aby ste na její profil něco napsali nebo dali ňáký nový fotky moc toho tam nemá tak moc dííky♥♥♥ *14* *4*
  • zuzanka666

    narozky

    Všechno nej KIMI *14* opožděně *8*
    • Re: narozky

      JJ taky všechno nejlepší...můžu ale říct že jak sem vyděla ty plameny v jeho monopostu... ty KOVALAINENovo mechanici sou taký debilové já sew tak lekla. A to dostali pokutu jenom 1 milion...svině *13* . *14* *14*
      • zuzanka666

        Re: Re: narozky

        Mě se mále zastavilo srdce když jsem to vyděla.Už jsem přišla o své srdce Michaela Jacksona nechci ještě přijít o Kimiho *9* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit