Přejít na výpis diskuzí

Kristýna Vlasáková

OSOBNOST 31.12.2006 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kristýna Vlasáková je super zpěvačka super písnička Mám chut Romča Ryšavý
  • http://www.youtube.com/watch?v=tPK_y5rtIUY&feature=share Její písnička *16*
  • Zdar já jsem Vlasáková Kristýna - ale nedělejte si naděje o tom,že jsem TA Vlasáková, je to jen shoda jména s příjmenim *15*
  • reesee

    kdo neví o koho jde...

    http://www.youtube.com/watch?v=o5i6 UdhUdns
    • Re: kdo neví o koho jde...

      Docela by me zajimalo co dela ted :) Na jejich pisnickach sem prozil pubertu a nedavno sem to vyhrabal a pustil znova :)
  • 19ashley

    kdo to je???

    kdo to jako má bejt???:-o a proč tu je napsáno jenom Kristýna a ne i její příjmení? *9*
    • Re: kdo to je???

      Zpěvačka vystupovala pod pseudonymem Kristýna. Zpívala před několika lety.Pseudonym nebo zkratka svého jména,snažila se ochránit,když už použila část svého jména. *3*
      • Re: Re: kdo to je???

        Jedna zpěvačka jménem Kristýna Vlasáková, která místo pokračování ve zpěvu, šla raději studovat konzervatoř Jaroslava Ježka...což udělala asi chybu, páč teď po ní neštěkne ani pes a nikdo už neví co s ní je, jinak to byla skvělá zpěvačka...
        • Re: Re: Re: kdo to je???

          Ano je to možná ono.Podle mne se už vrátila do normálního života a ne být uštvávána lidmi jako jiní zpěváci.Nevím zda-li udělala dobře nebo ne.Když jsem ji viděl naposled připadala mi spokojená.Rozhodně,ale na ni nemůžu zapomenout i po těch rocích a po náhodě v Praze, kdy jsem měl možnost ji i přijít navštívit. *9*
          • Re: Re: Re: Re: kdo to je???

            Jo, jinak, nejsi náhodou na fejsu???? *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: kdo to je???

              Na facebooku už je asi celej svět,takže i já se tam objevuji.Kristýnu jsem tam fakt tedy nenašel.Bůhví jestli má čas i na svý přátele.Většinou škola a práce zabere veškerý život člověka. *9* Kéž bych ji moh znovu vidět.Být s ní:-( Je to dlouho už *9*
          • Re: Re: Re: Re: kdo to je???

            Je to škoda, že už nezpívá, páč jsem ji fakt měla hodně ráda a vlastně stále ráda poslouchám její obě vydaná CD, které jsem si stáhla do mp3... *3*
  • friends

    Zvláštní, jak zde někteří lidé mají odvahu špinit někoho pro ně zcela neznámého. Budiž na tomto světe blbců nemálo, ale vždy se zastanu přítele. Ba ne, znám ji a děvkou dozajista není! Zbabělou děvkou však je ten, kdo má tu drzost špinit mé přátelé!
  • Kde je?

    Muze mi nekdo rict jake jsou jeji nove stranky? zije vubec jeste?
    • Re: Kde je?

      Zpěvačka Kristýna V. žije.Nevím jestli je to osud nebo štěstí.Nové stránky nemá.Dala se na školu a hudební dráhu ponechala do školní lavice.Uvidíme jestli se ještě ukáže.Jen vím hlavně,že je moc hodná snad se má fajne. *14*
    • Re: Kde je?

      *4* *4* *4* *3*
      • Re: Re: Kde je?

        je perfekní člověk s charakterem ,krasně spívá v K.C. PRAHA 4
        *3*
        • Re: Re: Re: Kde je?

          Kdopak to je?Já jsem jí teda neslyšela někde zpívat na P4 a to tam bydlím *1*
  • Děvko....
  • děvko jedna, lezeš s každým do postele *5*
  • když nevíš co píšeš tak se na to radši vyser. Ona je vpoho a jen tak každýho si do postele nepustí!!!
    • Re:

      taky si myslim je dobrá *5* *3* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit