Přejít na výpis diskuzí

Kristýna Jetenská

OSOBNOST 16.2.2009 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kristýnu jetenskou znám ze seriálu naměstičko hrala skvěle škoda jí *13* *9* *9* *9*
  • můžu se zeptat to se tu píše o herečce Kristýně Jetenské narozené 6.4.1985? co hrálav divadle Háta??
    • na co se zeptat? je to vše nefér, že tu není
  • strašný osud :(
  • Kristynko, bylo nam asi deset a hrali jsme si v nocnich kosilich nasi mamky na princezny...Hrozne jsi mi tenkrat pomahala dostat se na herectvi, a to i pres to, ze jsi vedela, ze na to nemam... stejne diky za vsechno... byla to hrozna zprava, ktera se ke mne donesla...i tak ne Tebe nikdy nezapomenu.... Segra uz musi byt hrozne velka...byla na Tebe moc pysna! Myslime na Tebe, snad se mas lepe a nic Te netrapi.... Tvoje M.
  • Kristýnko ty jsi Anděl *4*
  • O Bože ty jsi wůl... jí ne, ale lidem co vzpomínaj a dávaj jí hold, a jako tradice se zapalují svíčky, jako Bůh bys to měl dobře znát! *16*
    Musela to být úžasná a pohodová ženská plná života... škoda jí :(
  • mIŠKA

    Kristýnko moje milovaná:-( tys mi slíbila tu akcii:-(Moc mi chybíš...:( To naše bláznění u naší babičky:( NIKDY NEZAPOMENU! *9* *9* *9*
  • :-O

    Cože? Ona vážně zemřela? *7*
    • Re: :-O

      Kristýnko,miloval jsem Tě...chybí mi Tvůj smích.
    • parket..a

      Re: :-O

      jo na leukémii:-(
  • parket..a

    :-(

    Kristýnu jsem znala, navíc jsem také z Rychnova...byla vážně skvělá a uměla hrát...je mi velmi líto co se stalo, ale život už je takový:-(
  • smutek

    Kristýnka Jetenská byla nejkrásnější člověk, kterého jsem znal. Nikdy nezapomenu, Kristýnko...
    • Re: smutek

      Měla jsem tě ráda Kristýnko, odpust mi prosím ....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit