Přejít na výpis diskuzí

Kristýna Lebedová

OSOBNOST 16.3.2008 
15 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • její máma je od mojí babičky sestřenice to je co? *3* *15*
  • Vypada jako krysa

    boze co vsichni na ni vidite ??dyt ma uplne odstate usi a ty zuby jak veverka. *9*
    • hellraiser

      Re: Vypada jako krysa

      Tak to asi koukame kazdy na uplne jinou osobu...:-)) Ale Tvuj nazor ti neberu. *4*
  • kamoska

    kristyna je kamaradka moji trenerky
    doufam ze kristynku nekdy potkam *3*
    • Re: kamoska

      no a ja ji znam osobne ze zacatku jsem nevela ona byla u nas se svoji mamkou
  • olympic63

    narozky

    přeji ti vše nejlepší nejlepší k dnešním narozeninám.at se ti še splní,co si budeš přát.
  • Kristýna...

    Naprosto pohodová,krásna slečna videla sem ji nekolikrat chodila totiz na stejnou skolu jako já... opravdu prima slečna....
  • Kristýna

    Měl jsem tu čest ji vidět naživo - a musím říct, že ve skutečnosti je ještě tak 10x krásnější. Opravdu nechápu, jak se mohly takové dvě tlamy (Putnářová, Jandová) umístit lépe, jak tahle nádherná slečna...
  • Kristynka

    Vse nej k svatku princezno!!!
  • ;)

    čáu kristýnko;) jen sem ti chtěl říct, že ti to v Kroměříži na přehlídce strašně moc slušelo...suveréně nejkrásnější ze všech tam...hlavně v těch modrých šatech..:) sem ten, kterej vám tam dával brýle..:) přeju ti moooooc štěstí v životě i v tvý kariéře modelky a doufám, že se tam zase za rok objevíš;) co bych dal za to, kdyby si na to zareagovala na můj mail jak se ti tam líbilo...no ale sem realista... *3* ... *9*
  • Kristýna

    Fakt hezká holka, škoda jsem myslela, že vyhraje... *3* *3*
  • Kristýna Lebedová

    Kristýnka měla být Miss Čr 2008.byla ze všech nejhezčí.
    • Re: Kristýna Lebedová

      Máte recht.Já ji fandila už od začátku.Byla úplně nej nej nejhezčíííííí.A pořád je!!!! *5*
    • Re: Kristýna Lebedová

      Ahoj, také jsem si to myslela a přála Krisýnce vítězství.. *4* *4* *4*
    • Re: Kristýna Lebedová

      souhlasím, je prostě nej!!! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit