Přejít na výpis diskuzí

Kristýna Leichtová

OSOBNOST 1.4.2007 
286 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tahle herecka me hrozne pritahuje je moc krasna a puvabna a taky je hodne sexy pro me jedna z nejkrasnejsich ceskych herecek
  • kozoroh.60
    Kristýnko moc gratuluju k mimču *3*
  • Ahoj. Jsem Terka je mi 12 let. A můj strýc je asistent produkce s ohnivyho kuřete
  • miluju kristynku je to nadherna kocka a strasne sexy
  • miluju kristynku sleduju ohnivy kure prave kvůli ni je to nadherna kocka pro muze si myslim ze je neuveritelne pritazlina
  • opožděně všechno nejlepší k svátku máme stejný den svátek *3* *14* *14*
  • Všechno nejlepší k svátku. Hodně štěstí zdraví a hlavně lásky
  • nika1991
    Kristyna Leichtova. ma dnes svatek. hodně zdravi štěsti lasky.... pracovně aj soukromi *14* *14* *14* *14* *14*
  • Po zhlédnutí první epizody nové řady Máme rádi Česko, bych chtěla Kristýně přátelsky poradit, nechci ji v žádném případě kritizovat, že pokud si na sebe oblíkne, nebo kdokoli jiný její postavy tričko do kterého byste se vešla ještě dvakrát, tak budete vypadat, že máte o 10 kilo víc. Mnohem lepší je mít upnutější oblečení, zvlášť pokud jste normální postavy, než nosit hodně volné oblečení, protože to vás jen zbytečně rozšíří. To neustálé popravování, protože jí to padalo i z těch ramenou, to nepůsobilo vůbec dobře. Tak jen taková rada :) Taky by se možná mohla chovat trochu dospěleji, aby nepůsobila jako přerostlá puberťačka. Trochu takový pocit jsem z ní totiž v tomto pořadu měla.
  • Mám to napsaný v životopise jakou mám postavu
    • To už ale dnes tak dalece není pravda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit