zavřít
testovaci text

Diskuse pro Osobnost

Kristýna Leichtová

1. 4. 2007 – OSOBNOSTI.cz

Kristýna Leichtová je česká herečka, která se narodila v roce 1985 v Plzni, zatím ještě studuje DAMU, i když by ráda později vystudovala animátorství na FAMU. Kromě toho ještě hraje či hrála v ...

zpět na Osobnost
novější 1 ... 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 starší

komentářů v diskuzi: 282

napsat komentář

esa (inkognito)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Vše nej at jste stále tak půvabná a krásná i dobrá herečka je jste byla do ted a hlavně zdraví!!!!!!!!!! *4* *4* *4* *4* *3* *14*
14.9.2013
vlákno reagovat

kirushka97 osobnosti.cz

1 souhlasí, 1 nesouhlasí

Všechno nejlepšíí!! :))
14.9.2013
vlákno reagovat

Mifinka23 osobnosti.cz

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

všechno nejlepší k tvým 28. narozeninám!!! *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*-28. smajlíků
14.9.2013
vlákno reagovat

Rozárka (inkognito)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Všechno nejlepší! =o)
14.9.2013
vlákno reagovat

Petrusinkka123 (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Nejvíce se mi líbí jak hrála v Dokonalém Světě,Comebacku(tam nejvíc) a vím že ještě hrála Účastníci zájezdu! :DD
22.8.2013
vlákno reagovat

anett:-* (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Skvělá herečka,mám ji moc ráda. A taky jí to hodně sluší!:)
13.6.2013
vlákno reagovat

skwor osobnosti.cz

1 souhlasí, 1 nesouhlasí

A máá pěknýýý důůůůůůůůůůůdýýýýýýýýýý!!!!! *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8* *8*
21.8.2013
vlákno reagovat

macinka90 osobnosti.cz

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Šikovná , pěkná holka, která umí dobře hrát. A prosím Vás, nepište sem raději nic o jejím partnerovi. Věřte nevěřte ona si to sem tam přečte, co tu o ní píšete a určitě to není pro ni příjemné. Zkuste být taktní a zaměřte se pouze na její profesní život . Lidi až moc řeší osobní životy slavných, ať už herců, zpěváků či modelek. Žijte svůj vlastní život a celebrity nechte celebritama. *3*
6.5.2013
vlákno reagovat

ivan31 (anonym)

Znám osobně oba a věřte nebo né, ale jsou to bezvadní kámoši. A to napadání Filipa je nechutné.
is
13.5.2013
vlákno reagovat

Ivana (anonym)

Pořád jsem nevěděla jak ten její partner vypadá. I přes to,že tady někdo psal, že je strašně ošklivý, jsem si říkala, že to nemůže být taková hrůza až při přečtení článku ze super. cz (Zase s ním chodí: Princezna Leichtová laškovala na párty se svým žabákem ) jsem se přesvědčila, že může a taky je. Ten Filip ,já myslela,že je to vosková figurína. Tohle opravdu někde běhá? Ten musí být opravdu strašně hodný, jinak si nedokážu vysvětlit, co dělá taková hezká holka s takovým ošklivákem. Takový ošklivý kluk, vím nemůže za to, ale ten patří ke stejně ošklivé holce. Já opravdu na pohádky Kráska a zvíře = žili šťastně až do smrti nevěřím. Navíc vypadá jak kdyby neuměl ani do 5 napočítat, trochu retardovaně. Představa, že bych tohodle kluka přivedla jednoho dne domů představit rodičům jako svého přítele, tak moji mámu odvezou. Bůh jí pomáhej.
1.5.2013
vlákno reagovat

Kamila Javorková (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Jsi úžasná a sice o něco starší ale máme ve stejný den narozeniny :))))
13.4.2013
vlákno reagovat

miroslav (anonym)

jses Kristinko moc hezka a nikdo by te nemel kritizovat koho si vyberes za partnera ja treba ridim autobus chtela by si me?
16.2.2013
vlákno reagovat

barbie (anonym)

ty jsi jen nadrzenej uchyyyyl a navic Týna vubec nevi, že nejaký osobnosti existuji
25.3.2013
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

• Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.