zavřít
testovaci text

Diskuse pro Osobnost

Kristýna Leichtová

1. 4. 2007 – OSOBNOSTI.cz

Kristýna Leichtová je česká filmová, seriálová a divadelní herečka, která se narodila v roce 1985 v Plzni. Tatínek Miroslav Leicht je hudební dramaturg, moderátor a kapelník v bluesgrassové skupině ...

zpět na Osobnost
novější 1 ... 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 starší

komentářů v diskuzi: 284

napsat komentář

miroslav (anonym)

jses Kristinko moc hezka a nikdo by te nemel kritizovat koho si vyberes za partnera ja treba ridim autobus chtela by si me?
16.2.2013
vlákno reagovat

barbie (anonym)

ty jsi jen nadrzenej uchyyyyl a navic Týna vubec nevi, že nejaký osobnosti existuji
25.3.2013
vlákno reagovat

Marcela (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Já ji teda nesleduju nějak dlouho, ale v Comebacku , který se večně opakuje , byla úžasná a v gymplu je taky dobrá ,hlavně se mi líbí jak pěkně jim to ladí s Ondrou Brzobohatým a to po všech stránkách. A souhlasím s tím jejím přítelem, nebudu ho nějak urážet přeci jen ho neznám a tak nevím jaký je, ale po fyzické stránce no.... každý nemůže být krásný,ale on mi hlavně přijde stašně divný. Každopádně je to její věc, když to nevadí ji,tak nám to může být ukradené s kým je.
10.2.2013
vlákno reagovat

LAURA (anonym)

Stejně byla nejlepší v " účastnících" , ale v Cestách domů se mi taky líbila, no v Comebacku trochu, na ten jsem se moc nedivala a v gymplu mi příde divná, už to není ono
30.1.2013
vlákno reagovat

barbie (anonym)

Ty neumis nic jineho nez pomlouvani
25.3.2013
vlákno reagovat

Peťka (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Hezká holka, dobrá herečka a podle rozhovorů i inteligentní. Zaráží mě u ní jen jedna věc, co dělá takova hezká holka s takovým zjevem jako je Filip Kaňkovský? Krása není vše, ale aspoň si vyberu někoho,kdo trochu vypadá , ale tenhle Filip ? Snad jsemn nikdy neviděla větší obludku. Nezlobte se na mě, ale to je opravdu hardcore, jestli si s ním někdy pořídí děti,tak to budou určitě zrůdičky po tatínkovi (chudáci malí).
17.1.2013
vlákno reagovat

kama (anonym)

1 souhlasí, 3 nesouhlasí

Prosímtě,Kristýno,přestaň už si kousat nehty,vždyť už jsi dospělá ženská a je to otřesný.Copak ti nevadí,že je to na fotkách vidět?Možná tě na to ještě nikdo neupozornil,ale věz,že je to opravdu ošklivé a hlavně u holek.Prstýnky a lak to nezachrání.Upravené ruce jsou vizitkou krásy.Nebo chceš být jako Vaculík,kterému je téměř padesát a nehty má ohryzené až "na kost".
4.12.2012
vlákno reagovat

boss (inkognito)

2 souhlasí, 1 nesouhlasí

Koukam asi máš nějakej kompex, nemoralizuj a starej se o svoje věci. *6* *6* *6*
12.12.2012
vlákno reagovat

kama (anonym)

0 souhlasí, 2 nesouhlasí

Jo?A z čeho tak soudíš,ty chytráku?! Sám budeš asi pěkně divnej,pokud se ti to líbí! *7*
13.12.2012
vlákno reagovat

Zadejte Jméno (anonym)

1 souhlasí, 1 nesouhlasí

Bossi,líp bych to říct nemohla,nenávídím ty lidi co kritizujou vostatní jenom kvůli takovejhle kravinám a Kama patří k jednim z nich.
14.12.2012
vlákno reagovat

kama (anonym)

0 souhlasí, 2 nesouhlasí

Pro jednoho kravina,pro jiného známka nezralosti.No...hlavně,že má velký k..y,co,to je asi to hlavní,co na ní obdivujete.Jinak pro vaši informaci-tahle herečka je mi totálně putna,na kraviny, ve kterých hraje,se nedívám,jenom jsem si prostě na každé fotce všimla toho,co podle vás kritizuju.Ale na těhle puberťáckých diskuzích člověk fakt nemůže mít svůj názor *16* a proto je zbytečné sem chodit!
16.12.2012
vlákno reagovat

Zadejte jMÉNO (anonym)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Nedívám se na to jak vypadá,ale na to jak hraje a hraje dobře a mě je tvůj názor jedno akorát nechápu co ti tak vadí na tom že si někdo kouše nechty.No a jestli se tě to nějak dotklo....
16.12.2012
vlákno reagovat

barbie (anonym)

Pro Kamu: To by me zajimalo Jestli mas svoje nehty tak dokonale nebo jsi obycejne selatko ktere nevi co chce *12* *12* *12* *16* *16* *16* *8* *8* *8* *10* *10* *10* jsi proste prase to je jasny a nechapu proc cumis celebritam na nehty!!! A aby jsi vedela ja jsem budouci herecka a tanecnice uz chodim prvni rok na tu skolu a klidne to týne mohu rict aby se polepsila a ty ji priste nekomentovala
25.3.2013
vlákno reagovat

esa (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

výborná *4* *4* *4* *4*
7.11.2012
vlákno reagovat

Iveta (anonym)

Ahoj všichni fandové Kristýnky!
Jestli se Vám Kikina líbí v televizi, nebo v kině tak věřte, že je to nic proti tomu, co předvádí na jevišti. U nás ji můžete zatím vidět v inscenaci Kebab od rumunské autorky Gianina Cărbunariu. Můžu Vám zaručit, že jako v Kebabu, jste Kristýnku ještě neviděli!
Všechny Vás tímto srdečně zvu do Divadla Komedie. A pokud jste opravdový fandové, tak pod heslem „Kikina“ dostanete na pokladně divadla k jednomu lístku druhý zadarmo!

Chcete vědět o Kebabu více? Koukněte sem: http://www.divadlokomedie.eu/repertoar/inscenace/kebab/

Rezervace můžete posílat na: stepankova@divadlokomedie.eu
8.10.2012
vlákno reagovat

matysek (anonym)

jsi nejlepsi herecka na celem svete a nejhezci splnil bych ti vsecko nasvete vsecko *14*
29.8.2012
vlákno reagovat

verča (anonym)

mam ju ráda je skvěé hraje comebak
1.8.2012
vlákno reagovat

lakman (anonym)

0 souhlasí, 1 nesouhlasí

Ahojky Kristýnko jsem tvůj velký fanda a mám tě velmi rád a udělál bych pro tebe vše na světě a budu studovat herectví doufám že mě u skoušek vezmou drž my palce ahoj
27.2.2012
vlákno reagovat

Anonym (anonym)

2 souhlasí, 1 nesouhlasí

V prvé řadě se nauč češtinu, pak se můžeš hlásit na takovouto výběrovou školu.
To snad ani není možné, co dnešní mládež zplodí za nesmysly!
12.7.2012
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

• Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.