Přejít na výpis diskuzí

Kristýna Peterková

OSOBNOST 31.12.2006 
42 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hellraiser
    Kristýnko, obrovská gratulace k tak významnému životnímu kroku, jakým je svatba...hodně štěstí nejen v pracovním, ale hlavně v osobním životě! *3* *14* *5*
  • to je kočka
  • Navždy moje jediná SUPERSTAR

    Ahoj Kiki, o Tvém vypadnutí už toho bylo napsáno spoustu,takže k tomu už se vyjadřovat nebudu,to by bylo jen nošení dříví do lesa,co se týče Tvých pěveckých kvalit,o tom by se daly napsat romány,takže jenom ve zkratce: Tvůj zpěv,charisma a vůbec všechno je nadpozemsky skvělé a Tvé skvělé CD je toho jen důkazem (a doufám,že brzy vydáš další *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Ahoj,pamatuješ,tady Petra z Trutnova psala jsi mi dopis,jak se máš?
  • kristýna se narodila *4* 13.3.1984 *3* *3* dík ahojky
  • ...

    Ahoj Kristýnko.Skoda,že jsem se na vás nemohla přijít o prázdninách podívat, na zkoušku myslím.Jinak dík za ten podpis sestřičce,byla nadšená.Přeji mnoho úspěchů při natáčení cd, pozdravuj Honzíka Karase, az ho uvidíš.Tak se měj..pa
  • Kristýna Peterková - One of us

    Pro všechny příznivce Kristýny mám tuto informaci. Stáhnutelné video (přes torrent) je zde: http://thepiratebay.org/details.php?id=3349445 (K stáhnutí je třeba použít torrentového klienta, např. Azureus.)
  • jsi supestar

    jsi pro mě jediná s U P E R S T A R
  • děs

    Nechapu, jak se nekomu muze libit ten hlubokaaansky hlas. Neda se to vyslyset. Navic ta namyslenost, to je sila. Konecne vypadla.
  • Ahojky

    Ahojky Kristýnko. Jsi nejlepší.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit