Přejít na výpis diskuzí

Kristýna Tothová

OSOBNOST 17.12.2009 
12 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tento komentář je velmi ale velmi škaredý,křivý a prostořeký...podle mých výpočtů je to na rozhraní 80% a 20% mezi škaredými a větruprdnými komentáři...i zkrátka jste mí milí zlátí pěkný šprimaři... v mých grafech jsem spočetl že MD2 je větší než HF5 ale že MD2 se rovná 4J7...nakonec komentáře nehodlám dávat nějakého nekompromisního smajlíka...
    • nevim co seš za magora a co znamenají ty výpočty..,ale neurážej nikoho koho neznáš...bezprominutí zasranej šprte inženýre homoprdelko...a tady je jeden smajlík na zvednutí vaši nálady,protože nepředpokládám že by se vám ento komentář zalíbil.. *15* *1* *1* *1* *1* *1* *1* homouši *12*
  • nikdy v životě sem o ni neslyšel...
  • omg.... !!! všechny ste blbky !!

    Ahoj, já sem nejlepší kámoška Týny a řeknu vám tahle skupina ve který byla byla fakt senzační byla sem v ní taky a vůbec nic o tom nevíte!!!!! Soudíte jenom lidi podle pohledu, vůbec jí neznáte a hned je to pizda, trapka a bůh ví co ještě!!!! Řeknu vám jedno ona umí nádherně zpívat a tancovat, proto si jí k sobě vzal Willy (manager Diamond Cats) ..... je mi z vás zle jak hned o někom mluvíte, vždyť to co sem píšete je jen závisti..... bože měla hold lepší úspěchy než vy a prošla castingem !!!! tak prosim vás nepomlouvejte a neřikejte o ní nic hnusnýho pokud jí neznáte !!!!! Díky Týna z ex Ghosts Dalmateens *8*
    • *1* *1* *1* Jestli to nebude spíš tím, že s ní ten manažer Wily už nějakou dobu spí *1* *1* *1* jinak by totiž tahle chudinka neměla šanci !!!!Ale ona už si prej prošla i postelí manažera z Dalmateens, takže nic novýho *1* *1* *1*
    • Ahoj prosim tě Kristýna má FB už jsem ju měla v přátelích ale mám teď nový FB a nemůžu ju najít :// Tak kdybys byla tak hodná a napsala mi její FB http://www.facebook.com/search.php?q=Petra%20Fo%C5%99tov%C3%A1&init=quick&tas=0.4207448905801079#!/ ◄◄ To je můj FB dyžtak mi to pošly do zprv děkuji :))
      • Oprava toto je můj FB :D :D .... ► http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100000050538896 ◄
  • punkkatty

    Aha no

    Tipla bych jí dvanáct nebo jedenáct, ale patnáct fakt ne..Nevěřim, že může bejt stejně stará jak já. No dobře, ona je o pár měsíů mladší, ale stejnak...docela divná :D
  • Trapka :-!

    Bože tady chce byt zase nekdo zajimavej tak si založi jakou si "známou" skupinu a dá se na osobnosti hned si myslí jak je populární *7* *9* *1* *5*
  • wtf?

    Tomuhle se nedá nic jinýho než smát, co dokázala? nic, nic neumí, dela akorát šaška a to je všechno, jiný lidi který si tady zasloužej bejt tu nejsou, tak se ptam: co to sakra je?
  • Božhé

    božhé co to je za pizdu zas?
    • Re: Božhé

      Těžko říct ani i tý veleslavný skupině ve který zpívá či co dělá sem v životě neslyšela :DD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit