Přejít na výpis diskuzí

Kyle MacLachlan

OSOBNOST 31.12.2006 
7 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vyhasl a za to ho nesnasim ... doslovne a do pismena
  • To jo. Agent Dale Cooper je skvělej a má stejnou neřest, jako já. Máme rádi hodně kávy. *1*
  • Kyle

    Agent Cooper forever!!! :)
  • mitricka

    ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

    to je prostě úžasně nadanej a hlavně moc krásnej herec na světě!!! *14* *14* zas tak moc filmů jsem neviděla, ale pracuji na tom, ale takovej Orson, Lloyd Gallagher, Paul Atreides nebo Cliff.... PROSTĚ NEMAM SLOV!!! *4* *4* hlavně se teď snažím sehnat film Tajuplný ostrov, nemohl by mi pls někdo helfnout?? *3* *3*
  • hledam film

    Lidi ahoj, pomozte. Sveho casu jsem videla s Klem film, ktery ted nikde nemuzu zacit. zacal tak, ze Kyle mel dlouhe vlasy, a pak se nechal ostrihat a nastoupil jako bachar do veznice, kde pracoval i jeho otec. A v te veznici se vzbourili vezni. Pls, vite nekdo nazev? Nevim proc, ale myslim si, ze jsem film videla pred tim, nez se mi narodil syn, tj. pred rokem 1996. Moc diky :-)
  • heath.4ever

    no jo

    no jo no..Orson ze Zoufalek...sympaťák
  • Czech Kyle MacLachlan fan web

    Zdravím všechny fanynky a fanoušky Kyle MacLachlana. Na adrese kml.ic.cz jsem mu vytvořila malý webík. A hledám pro ten web tým. Ať je z toho něco podobného, jako je www.alanrickman.cz. Jinak Diskusi o Kyleovi najdete na www.lapiduch.cz. Odkaz přímo na Kyleovo vlákno je www.lapiduch.cz/klub.php?klub=kyle_ maclachlan.
    Tak doufám, že se tam potkáme. ICQ mám 452 770 283 a mail OravovaVera@seznam.cz.
    Geros´Lal

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit