zavřít
testovaci text

Diskuse pro Osobnost

Ladislav Bubnár

1

komentářů v diskuzi: 2

napsat komentář

Stann (anonym)

Spevak s pekne zamatovym hlasom a príjemným vystupovaním. Vidieť, cítiť z prejavu a najmä počuť, že hudbu miluje. Svoju prácu robí zodpovedne. Verím, že svojim spevom si získa kopec fanúšikov rôznej vekovej kategórie. Držím palce :-)
18.5. (4 dny)
vlákno reagovat

Zuzana Zajacova (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Po peti letech,co jsem mela moznost poznat Ladislava Bubnara,jsem od sameho zacatku citila velice silny potencial,co se zpevu tyče a nikdy jsem ani setinu vteriny nezavahala ohledne jeho peveckeho projevu.No a to,ze jeho projev je tak neskutecne bravurni a dalsi veci,jako jeho charizma na podiu pred publikem a jeste k tomu dalsi ,ze treba inicialy Ladi a Karla Gotta jsou da se rict skoro stejne,to je Karel Gott 14.7.a LADISLAV Bubnar 13.7. To znamena ze oba jsou ve znameni Stira,to proste neco vypovida a znamena.Moc se tesim na Ladovy koncerty a jeho karierni uspechy.
18.5. (4 dny)
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

• Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.