zavřít
testovaci text

Diskuse pro Osobnost

Ladislav Bubnár

18. 5. 2017 – OSOBNOSTI.cz

Zpěvák původem ze Slovenska s nelehkým osudem nyní žije svůj sen. Matka ho odložila do dětského domova, prošel si hned několika a v některých z nich si prožil doslova peklo. Díky svému talentu se ho ...

zpět na Osobnost

komentářů v diskuzi: 19

napsat komentář

Dany (anonym)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

"Lacko" je výborný zpěvák, spíše než ke Gottovi bych ho přírovnala k Danielu Hůlkovi. Přeji mu hvězdnou kariéru a zároveň také ale, aby ho sláva nezkazila.
Dany, Praha
16.6.2017
vlákno reagovat

Svetlana Feodulova (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Потрясающий певец и артист. Очень хороший человек и друг! Желаю успехов и больших побед!
11.6.2017
vlákno reagovat

Lída (anonym)

2 souhlasí, 0 nesouhlasí

Úžasná barva hlasu, smekám.....
10.6.2017
vlákno reagovat

Václav Kramoliš (anonym)

3 souhlasí, 0 nesouhlasí

S Láďou se znam od sameho zacatku jeho kariery a pobytu v Praze. Mel jsem tedy moznost, prihlizet jak pomalu, ale jiste stopa nahoru k vetsim a vetsim uspechu. Vysplhal se opravdu vysoko, nebyl jsem prekvapeny... protoze, po celou dobu, si sel jenom za tim jednim cilem. A to stat se velkym zpevakem. Sel za tim s takovym zapalem a nasazenim, ze nebylo mozne, aby to dopadlo jinak. Dle meho, kazdy kdo dosahne takovych uspechu by mel vyuzit popularity a prizne svych fanousku k tomu, aby je mohl k necemu vest ci inspirovat lidi k dobrym cinum. A pevne verim, ze Ladislav Bubnar tak take bude delat! Inspirovat a rozdavat pomoci sveho jedinecneho hlasu tolik pozitivni energie do svete jak jen bude mozne! Hodne stesti!
9.6.2017
vlákno reagovat

Jakub PĚKNÝ (anonym)

6 souhlasí, 0 nesouhlasí

Mladý zpěvák, učitel zpěvu a kamarád Ladislav Bubnár se řadí mezi velkou špičku zpěváku kteří mají velký dar od boha. A to hlasový projev. Láďovou velkou schopností je svým přirozeným projevem a s překrásným procítěným zpěvem vtáhnout celé publikum "nás všechny jedince" do přímého uměleckého prožitku každé své písně. Jeho pěvěcké vystoupení je opravdovým a nezapomenutelným darem a nevšedním momentem. Drahý Láďo, za sebe Ti přeji hodně moc štěstí, ale především moc úspěchů ve své vysněné kariéře, kterou máš pořádně našlápnutou.. Mám Tě rád.. Jakub.
8.6.2017
vlákno reagovat

Agata Standu (anonym)

4 souhlasí, 0 nesouhlasí

Přeji co největšī kariernī postup a ať se Vám pane Ladislave dařī po všech stránkách .
8.6.2017
vlákno reagovat

Michal Janco (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Laci si jednička a veľmy ti držím palece.
7.6.2017
vlákno reagovat

Agata Standu (anonym)

1 souhlasí, 0 nesouhlasí

Tento zpěv mi velice připomīná zpĕv Karla Gotta tak dufám že se mi má domĕnka brzy potvrdī a tento mladý a nadĕjný zpĕvák se stane brzy jeho rovnocenným nástupcem moc to tomu okatėmu a milėmu klukovi přeji
7.6.2017
vlákno reagovat

Nino Mchedlidze (anonym)

5 souhlasí, 1 nesouhlasí

The best voice I have ever heared
6.6.2017
vlákno reagovat

filipos (anonym)

5 souhlasí, 0 nesouhlasí

Fajn kluk a pan zpevak. Tito lide nam jsou vzory.
6.6.2017
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

• Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.