Přejít na výpis diskuzí

Ladislav Bubnár

OSOBNOST 18.5.2017 
19 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Lacko" je výborný zpěvák, spíše než ke Gottovi bych ho přírovnala k Danielu Hůlkovi. Přeji mu hvězdnou kariéru a zároveň také ale, aby ho sláva nezkazila.
    Dany, Praha
  • Потрясающий певец и артист. Очень хороший человек и друг! Желаю успехов и больших побед!
  • Úžasná barva hlasu, smekám.....
  • S Láďou se znam od sameho zacatku jeho kariery a pobytu v Praze. Mel jsem tedy moznost, prihlizet jak pomalu, ale jiste stopa nahoru k vetsim a vetsim uspechu. Vysplhal se opravdu vysoko, nebyl jsem prekvapeny... protoze, po celou dobu, si sel jenom za tim jednim cilem. A to stat se velkym zpevakem. Sel za tim s takovym zapalem a nasazenim, ze nebylo mozne, aby to dopadlo jinak. Dle meho, kazdy kdo dosahne takovych uspechu by mel vyuzit popularity a prizne svych fanousku k tomu, aby je mohl k necemu vest ci inspirovat lidi k dobrym cinum. A pevne verim, ze Ladislav Bubnar tak take bude delat! Inspirovat a rozdavat pomoci sveho jedinecneho hlasu tolik pozitivni energie do svete jak jen bude mozne! Hodne stesti!
  • Mladý zpěvák, učitel zpěvu a kamarád Ladislav Bubnár se řadí mezi velkou špičku zpěváku kteří mají velký dar od boha. A to hlasový projev. Láďovou velkou schopností je svým přirozeným projevem a s překrásným procítěným zpěvem vtáhnout celé publikum "nás všechny jedince" do přímého uměleckého prožitku každé své písně. Jeho pěvěcké vystoupení je opravdovým a nezapomenutelným darem a nevšedním momentem. Drahý Láďo, za sebe Ti přeji hodně moc štěstí, ale především moc úspěchů ve své vysněné kariéře, kterou máš pořádně našlápnutou.. Mám Tě rád.. Jakub.
  • Přeji co největšī kariernī postup a ať se Vám pane Ladislave dařī po všech stránkách .
  • Laci si jednička a veľmy ti držím palece.
  • Tento zpěv mi velice připomīná zpĕv Karla Gotta tak dufám že se mi má domĕnka brzy potvrdī a tento mladý a nadĕjný zpĕvák se stane brzy jeho rovnocenným nástupcem moc to tomu okatėmu a milėmu klukovi přeji
  • The best voice I have ever heared
  • Fajn kluk a pan zpevak. Tito lide nam jsou vzory.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit