Přejít na výpis diskuzí

Ladislav Potměšil

OSOBNOST 13.3.2007 
26 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • byl to průměrný herec.

  • Luky1987

    Bol to dobrý herec 

  • hurvinkovamorticie9

    upřimnou soustrast rodinině´´´´♥♥♥♥☻☻☻♥♥♥♥ legenda herecká.děkujeme vam Ladislave Potměšilé

     zustanete vnaších srdcich

  • Luky1987
    Ladislav Potmešil byl nejlepší v Byl jednou jeden polda a Discopríbeh 1,2. Ted už hraje fakt v takových současných kravinách
  • Pane Láďo.
    Nejednou jsem viděla váš herecký výkon a cením si Vaší práce.Věřím , že sem chodíte a čtete vzkazy.Nedávno jsem také našla jeden článek , kde píšete o ženách.Velmi se mi líbil a mám jej ofocen na lidech.Někdo vám tam také lajkoval , že se jim to líbí.Kdyby měli všichni přístup k ženám jako vy , to by bylo na světě krásně.A to nehovořím jen o mužích , ale i o přístupu žen k ženám.Ty jsou někdy daleko ostřejší.
    Renáta
    • Za mlada byl jeho herecký projev přirozenější.Teď se tak nějak pitvoří.
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :))
  • pane Láďo, hodně zdraví a zajímavých hereckých rolí atd. k Vašim dnešním narozeninám Vám přejí Alena a Sašenek z Otrokovic.
  • Mám moc ráda Ladilava ja vim že někdy kritizuju ale tohodle herce mám ráda děkuji za pochopení SEWW *14*
  • Ladislav Potměšil-vinikající,přirozený herec s obrovským charisma.Úžasný komik i člověk s vážnou tváří,shrnu jedím slovem-jednička!!
  • Dobrý den,pane Potměšile,

    mám na Vás prosbu. Přítel Vás má moc rád a jste jeho nejoblíbenější herec. Chtěla bych mu udělat radost a darovat mu k svátku lístky na divadelní představení, ve kterém hrajete. Bohužel ale nemohu žádné objevit...Prosím, pomozte.

    Děkuji,
    A. Šauerová

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit