Přejít na výpis diskuzí

Laďka Něrgešová

OSOBNOST 31.12.2006 
77 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jako moderátorka je dobrá, ale hodně jde vidět, že po rozchodu trpí. Její komentáře jsou jako od zhrzené ženy. Komentovat rozchod někoho jiného,že chlap neměl na to mít rodinu nebo že dlouhodobě trávil čas jinde a nijak jinak to nemohlo dopadnout než rozchodech může jen jen žena, které muž očividně zahýbal a zlomil srdce. Je mi to líto,že se ji to stalo, ale hodnotit vztah druhých, když nezná celé okolnosti je prostě neprofesionální. Přeji ji vše dobré a taky bych ji chtěla říct,že je krásná a ať je dál *4*
  • Paní Něrgešová, svoji premiéru jste zvládla skvěle! Jsme rády, že jste zpátky! *3*
  • obavil me dnesni nadpis na seznamu vyzývavá něrgešová pobláznila Genzera vystřihem.jak muže někdo jako Něrgešová někoho pobláznit? leda že by byl uplně slepý.
  • Dobrý den,musím Vám napsat,že Vás i s mamkou (je mi 50....:-)))) máme strašně moc rády...:-))) Milujeme Váš báječný humor vystupování i Vaše chování. A ted Vám zcelého srdce přejeme Vaše těhotenství.....:-))))) At to dobře dopadne a narodí se Vám zdravá holčička. Můj tatka sbírá podpisy,mohu Vás poprosit o Fotku s podpisem......? děkuju můj email...- burda39@seznam.cz
    • hudy
      To si asi budeš muset napsat do divadla, doporučuji přiložit obálku se zpáteční adresou...osobnosti sem nechodí (zcela, opravdu zcela výjimečně), toto je stránka o nich, nikoliv komunikace s nimi.
  • Ale pozor! VOŠ herecká se pěkně vybarvila

    http://www.divadelni-noviny.cz/pristi-stanice-stop
  • Zdravím Laděnko,
    jste mladá krásná žena (patřím k vaším obdivovatelům) a určitě zapamatovatelná, díky svým TV aktivitám. Existuje ještě dnes něco jako věnování fota s podpisem? Přeji mnoho úspěchů !
  • Já osobně tuto ženskou nemusím souhlasím její vystupování ve vip zprávách je hrozné. Nevím jestli si hraje na vtipnou nebo co. Měli by tam obsadit nějakou profesionální moderátorku a ne takovou pipku. Všechny ostatní moderátorky by to odvysílaly daleko lépe než ona. Ať si zůstane u toho farmáře to jí jde nejlíp. Nechápu jak se může takováhle blbka dostat do televize. Uvádí vip zprávy jak nějaká tuctová kuchta. *10* *6*
    • Soudružko, viděla jste někdy moderovat Danielu Škodovkou?
    • Laďka je velmi pohotová, příjemná a velmi si cením jejího odlíčení. Není pravda že tím zestárla o 10 let, je stále šarmantní i odlíčená. Když vidítě světové celebrity odlíčené tak mnohé ani nepoznáte! A příspěvek že by nepatřila do VIP zpráv je osobní pohled dámy která možná si léčí nějaké sebevědomí a určitě vyzdvihuje paní Gottovou která se nemůže k Laďce Něrgešové ani postavit a musí jí pomáhat další člověk. Ta do VIP zpráv nepatří, komu by se takový ústupek dělal? to jen manželce velmi vážené a známé osobnosti.Laďka je stále takový diblík a ať si nic nedělá z negativních zpráv! Kolik lidí , tolik názorů a rozhodně o vyjadřování a urážkách "Lily" na adresu Laďky , to už samo o sobě ukazuje o její inteligenci. Laďko, přeji Vám další úspěchy a budu se dlouho ráda na Vaše uvádění VIP zpráv dívat.Pampeliška
    • a co jsi ty?tuctová,zamindrákovaná zoufalkyně která závidí krásné ženě...
  • Hrozně afektovaná ve VIP, nepřirozená, kazí to celý dojem. Proč to tak přehání nechápu. Není to ani hezké, ani zajímavé, jenom trapné a ani se to hezky neposlouchá. Proč není sama sebou a hraje si na vtipnou a zábavnou. S profesionalitou to nemá nic společného.
  • S ní jsou zprávy skvělý!
  • nika1991
    SUPRR HOLKA DAMA *14* *14* *14*
    • Ahoj kouk sem na slováky a tam to baví Farmář chlastá píchá a neumí
      komunikovat ato baví. qwerty1805@gmail.com

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit